cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

WiFi ünlem oluyor

(Topic created on: 02-26-2022 02:01 AM)
167 Views
a50telefonum
Active Level 4
Options
Galaxy A

WiFi sürekli ünlem oluyor İnterneti kullanamıyoruz bu sorunu yaşayan var mı turk telekom internet bu sorun telefondan mı kaynaklı yoksa modemden mı turk telekomu aradığımda resetleyin modemi dedi ama hiç bir şey değişmedi

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Öncelikle ayarlar- genel yönetim -sıfırla- ağ ayarlarını sıfırla işlemini uygulayın. Düzelmezse Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın-Tanılama-Wi-Fi" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, farklı bir modem ile deneme yapın. Farklı modemlerle denediğinizde de aynı sorunlarla karşılaşmanız durumunda, incelenmesi için buradan yardım al bölümünden Samsung Membersa hata raporu gönderin Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır.

View solution in context

3 Comments
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
2 ihtimal var modem sinyal karıştrıp interneti kesiyor olabilir yada sizin cihazda yazılıösal yada donanımsal arıza olabilir
Başka wifiye bağlandığınızda da oluyor mu olmuyorsa modem değişimi talep edin
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Öncelikle ayarlar- genel yönetim -sıfırla- ağ ayarlarını sıfırla işlemini uygulayın. Düzelmezse Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın-Tanılama-Wi-Fi" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, farklı bir modem ile deneme yapın. Farklı modemlerle denediğinizde de aynı sorunlarla karşılaşmanız durumunda, incelenmesi için buradan yardım al bölümünden Samsung Membersa hata raporu gönderin Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır.
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy A
Turk telekomun modemini kullanıyorsan ve telefonunla modemin arasında bir kaç duvar varsa modem İnterneti kesiyor bendede oluyordu kendim özel modem aldım dahada hiç yaşamadım bu sorunu