cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

WiFi ünlem oluyor bıktım

(Topic created on: 03-02-2022 12:38 AM)
a50telefonum
Active Level 4
Options
Galaxy A

WiFi sürekli ünlem oluyor , evdeki diğer cihazlarda kopma ve ünlem olmazken benim telefonum 24 saat ünlem, sürekli telefondan WiFi kapatıp geri acıyorum 1 saniyeliğine internet geliyor tekrar kopuyor İnterneti kullanamıyorum bu sorunun düzelmesini istiyorum acilen aylardır bu sorunu yaşıyorum.

3 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Telefonun ağ ayarlarını sıfırlamanı tavsiye ederim faydası olacaktır eğer olmuyorsa en yakın zamanda samsung yetkili servise vermenizi tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza kardeşim

Çünkü Aynı model var ve sorun yaşamıyoruz

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/
0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba a50telefonum,

 

Yaşadığınız duruma yönelik aşağıda yer alan adımları uygulayabilirsiniz:

 

• Menü > Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla menüsünü seçiniz. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.​

• Modeminizi yeniden başlatmayı, farklı Wi-Fi ağlarında bağlanmayı deneyiniz.

 

Yaşadığınız durum devam ederse, cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

 

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

 

1. Verilerinizi Microsoft OneDrıve'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde üç nokta > OneDrıve ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri öğesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.


2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Not: Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD

0 Likes