Highlighted
Beginner Level 2

Merhaba,

A71 nin wi-fi çekme alanı çok kısa. Modemden 10 metre uzaklaşınca çubuklar 1-2 ye iniyor. Bu konudaki görüşleriniz nedir?
1 KABUL EDİLEN ÇÖZÜM

Kabul Edilen Çözümler
Highlighted
Expert Level 5
Merhaba kardeşim

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle

Ayarlar > genel yönetim > sıfırla >ağ ayarlarını sıfırlamanı tavsiye ederim yada kardeşim Samsung members a girip hata raporu göndermeni tavsiye ederim yada kardeşim

Durumun uzaktan incelenebilmesi için Samsung tudor uygulamasını indirip samsung müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorum diyeceksin ve ona göre cihaza bakacaklar yada kardeşim

Wi-fi nin çekme alanı düşük olduğu için böyle bir sorun yaşıyor olabilirsiniz

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Yanıtla
Yükleniyor...
4 Yorum
Highlighted
Expert Level 5
Merhaba kardeşim

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle

Ayarlar > genel yönetim > sıfırla >ağ ayarlarını sıfırlamanı tavsiye ederim yada kardeşim Samsung members a girip hata raporu göndermeni tavsiye ederim yada kardeşim

Durumun uzaktan incelenebilmesi için Samsung tudor uygulamasını indirip samsung müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorum diyeceksin ve ona göre cihaza bakacaklar yada kardeşim

Wi-fi nin çekme alanı düşük olduğu için böyle bir sorun yaşıyor olabilirsiniz

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Beginner Level 2
Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim .
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 2
bende de aynı sorun var.. normalde bir Wifi programı indirdim orada nerdeyse 15 tane WiFi ağı görünüyor ama telefonun Wifi ağında bir iki tane. o yüzden de programda görülen Wifi ağlarına bağlantı olmuyor. yeni aldım telefonu bende ama bu sorun nedir anlamadım? çok kötü bir şey
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 10
wifi sinyaleri ni radyo sinyaleri bozar tv ev tel gibi bide ev duvar kalinligi ve kac duvar varsa oturdugun odaya oda engeler
Yanıtla
Yükleniyor...