cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Wi-fi araması

(Topic created on: 02-02-2023 02:19 AM)
115 Views
palag
Active Level 1
Options
Galaxy A

Wifi ağına bağlı olduğum halde wi-fi aramasını açıyorum fakat aktif olmuyor. Bulunduğum konumda şebeke çekmediği için sadece wi-fi mevcut ve vo/wi-fi benim için büyük öneme sahip. Fakat böyle bir durumla karşı karşıya olduğum için büyük hayal kırıklığı oldu. Zira telefonum Samsung galaxy a73. Yeni bir telefon ve bu durum can sıkıyor. Başlarda telefonun wi-fi işaretinin yanında 1 rakamıyla wifi araması işareti çıkıyordu, fakat arama yapmak istediğimde karşı tarafa sadece çağrı olarak düşüyordu. Hiçbirşekilde sinyal sesi ve sms alamıyordum. Şuan için tamamen gitti ve wi-fi aramasını açtığım halde aktif olmuyor. Farklı kaynaklardan, operatörümden ve samsung resmi sitesinden hertürlü yöntemi denememe rağmen işe yaramadı. 

Not: Operatörüm bu desteği sunuyor. Cihazda destekliyor... Yardımınızı rica ediyorum.

8 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Hatiniz ne tt ise normal o hata anlam veremedigimiz sorun oluyor
palag
Active Level 1
Galaxy A
Vodafone
Solution
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Ozaman musteri hizmetlerini arayin ben de kulqniyom vodafon ama a52s bende sorun olmuyor ama ilk once ayarlar / genel yonetim /sifirla / ag baglanti sifirla diyin
palag
Active Level 1
Galaxy A
Tamamdır. Deneyeceğim
palag
Active Level 1
Galaxy A
Ağ bağlantısını sıfırladım. Fakat olmadı. Zaten daha öncede denemiştim.
MertKemal
Active Level 9
Galaxy A
Bildirim panelinden wifi aramasına basılı tutun. Gelen yerdeki seçenekten tercih edilen wifi olanı seçin
palag
Active Level 1
Galaxy A
Bunuda denedim maalesef olmadı
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Modemden kaynaklı olabilir. Benim cihazda da çalışmıyor sebebi modemin ayarlarında Wi-Fi araması ayarı kapalı. Açarsam çalışacak ama nedense açmıyorum.🤷 Üşeniyorum sanırım.😅