cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Wi-Fi kopmasi hk.

(Topic created on: 10-20-2020 11:00 PM)
137 Views
Barisx
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Galaxy a5 kullaniyorum  wifi agina bagli iken ornegin watsap konusmasinda  **bleep** wifi kopmalari yasiyorum . Wifi isareti kaybolup  intrrnet dusuyor . Bunlar online oyun oynarken wifi yavaslamasi olarak yasaniyor . Mobil veride hic olmuyor . Basina gelen bilgisi olan var mi ? Tesekkurler

5 Comments
ShinyaHiragi
Beginner Level 4
Galaxy A
Wi-Fi Modeminizi Kontrol etmişmiydiniz?
0 Likes
Barisx
Beginner Level 2
Galaxy A
evdeki diger cihazlarin baglanti kopma problemi yasadigi yok sadece bende oldu modeme reset attim ama unut yeniden kaydet yaptim ancak duzelme yok
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle

Ayarlar >genel yönetim >sıfırla >ağ ayarlarını sıfırlamanı tavsiye ederim yada kardeşim

sorun wi-fi kaynaklı olabilir yada kardeşim cihazın antenlerinde sıkıntı olabilir sana tavsiyem en yakın samsung yetkili servise vermeni tavsiye ederim
0 Likes
Barisx
Beginner Level 2
Galaxy A
ag ayarlarini sifirladim daha once bir cozum getirmedi anten degisimi cozebilir bunu deneyecegim tesekkurler
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Barisx,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın-İnteraktif Kontroller-Wi-Fi" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Ağ Ayarlarını Sıfırla"  seçeneğine dokunduktan sonra ekrana gelen "Fabrika Ayarlarına Dön" ögesine dokunalım. (Bu işlem ile kayıtlı bluetooth ve wi-fi profilleri silinecektir.) Farklı modemlerle denediğinizde de aynı durumun görülmesi halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes