iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Whatsapp Video Gönderim Ses Hatası

(Konunun oluşturulma tarihi: 08-09-2022 10:30 AM)
warFB05
Beginner Level 2
Seçenekler
Galaxy A

Whatsapp üzerinde kırpılmış video gönderim ya da durumda paylaştığımda ses çalmıyor.

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Tosunpaşa
Active Level 10
Seçenekler
Galaxy A

Telefonuj kendi galery uygulamasında video özellerinde ya da diğer uygulamalarda bu sorunu yaşamıyorsan WhatsApp verisini yedek al sonra silip tekrar yükle sorun devam ederse uygulama geliştiricileri ile tekrar görüşmeni öneririm diğer uygulamalarda ya da uygulama kaynaklı sorun olmadığı kesinleşirse uzaktan destek almanı öneririm.

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
5 Yorum
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy A
Google play store dan whatsapp geliştiricisine geribildirim gönderin sorunu belirtin uygulama kaynaklı bir sorun.
warFB05
Beginner Level 2
Seçenekler
Galaxy A

Whatsapp çözüm önerisi sundu hiç biri işe yaramadı. Cihaz kaynaklı dediler. Söasungile görüştüm onlar da uygulama kaynaklı diyorlar. Kaldım ortada

Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy A
Bana uygulama kaynaklı gibi geldi kesinlikle whatsapp kaynaklı sorundur samsung ile alakası yok sen yinede uygulama geliştiricisine geribildirim gönder yeniden.
0 Övgü Puanı
YigitS20FEBudsPro
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy A
Aynı sorun bende de var aşırı sinir bozuyor
Çözüm
Tosunpaşa
Active Level 10
Seçenekler
Galaxy A

Telefonuj kendi galery uygulamasında video özellerinde ya da diğer uygulamalarda bu sorunu yaşamıyorsan WhatsApp verisini yedek al sonra silip tekrar yükle sorun devam ederse uygulama geliştiricileri ile tekrar görüşmeni öneririm diğer uygulamalarda ya da uygulama kaynaklı sorun olmadığı kesinleşirse uzaktan destek almanı öneririm.

0 Övgü Puanı