cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Wearable uygulaması

(Topic created on: 01-01-2024 09:35 PM)
341 Views
3035
Active Level 3
Options
Galaxy A
Merhaba arkadaşlar. Telefonumdaki wearable uygulaması bugün hiçbir şekilde açılmıyor, saat ile bağlantı kurmuyor ve yeniden kurulumda da düzelmiyor. Aynı sorunu yaşayan ve çözüm bilen arkadaşımız var mı. Tşk.
14 Comments
SpeciaL-A735G
Active Level 5
Galaxy A
Cozumu var kardesim eger telefonu guncelleme yaptiysan yeni gelen 6.0 guncellemesini ilk once telwfonu sifirlayip fabrika ayarina donduruyorsun yeni ve temiz bir telefondan olmayan bir mail ile hesab aciyorsun telefonu yeniden kuruyorsun
Galaxy A
1 aydır one ui 6 kullanıyorum ilk defa bugün oldu. Uygulamada sorun var.
SpeciaL-A735G
Active Level 5
Galaxy A
Daha sonra telefonu kurup uygulamalari indirip butun hesablari aktif ettigim zaman sikintin cozulur ayrica wifi kesintisiz guzel ceken wifi olsun
0 Likes
SpeciaL-A735G
Active Level 5
Galaxy A
Uygulamalari kurarken guncelleme yaparken tek tek yap
0 Likes
SpeciaL-A735G
Active Level 5
Galaxy A
Uygulamalar Cakişmasın google play ve samsung accont market uygulamalarindaki ile
0 Likes
3035
Active Level 3
Galaxy A
Çok tşk.
0 Likes
emretfkci
Active Level 7
Galaxy A
Önce saatini sıfırla daha sonra telefonda bulunan wearable uygulamasını play store üzerinden kaldır karşına bi ekran geliyo saat için manager var onlar da kaldırılsın mı diye ona da kaldır de sonra uygulamayı geri yükle ve saate temiz kurulum yap bu şekilde çözdüm sorunu uygulamayı silmek tek başına bir işe yaramıyor.
0 Likes
3035
Active Level 3
Galaxy A
Tşk. Sorunum çözüldü
Members_xhZg302
Beginner Level 3
Galaxy A

Sorununuz nasıl çözüldü? Benim de uygulama açılmıyor, saat de telefona bağlanmıyor.

0 Likes