cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Virüs

(Topic created on: 03-18-2022 03:20 PM)
243 Views
denız
Active Level 2
Options
Galaxy A

Arkadaşlar merhaba A71 kullanmaktayım dün ve bugün telefon bir garip davranmaya başladı dün akşam inanılmaz derecede yavaşladı tepkimeleri baya geç yeniden başlattım bugünde kendi kendine gereksiz yere ekran parkalaklığını yükseltiyor ve göz rahatlığı modunu açıyor telefona virüs bulaşma olasılığını var mı yoksa bunlar normal mi ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy A

Merhaba, cihazınızı ayarlar üzerinden yedekleyip ardından fabrika ayarlarına sıfırla işlemi yapmanızı öneririm. Cihazı tekrar açtığınızda bahsettiğiniz durum devam ediyorsa yetkili servisten destek alabilirsiniz. 

View solution in context

0 Likes
7 Comments
tarıkA10s
Active Level 4
Galaxy A
Antivirus uygulaması indirin bir taratın (mcafee kaspersky comodo) herhangi birinin indirin
0 Likes
Galaxy A
Bu işe yarıyor mu1647607933007_1647607932991_0.jpg
0 Likes
tarıkA10s
Active Level 4
Galaxy A
Temel bir antivirustur diğerleri gibi derin bir tarama yapmıyor malesef
0 Likes
Kurtam08
Active Level 5
Galaxy A
Aktif hale getirdikten sonra eğer ki tarama gerektiriyorsa taramacak bölüm sarı renk alıyor...ben bu güne kadar telefonumda herhangi bir gariplik rastlamadım. Fakat farklı program dosyaları indirdiğim zaman virüs olma ihtimaline karşılık o dosyaları taramak için bilindik anti virüs programlarını kullanıp sildim.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ayarlar kısmında cihaz bakımı kısmında telefonunuza bakım yapın sorun devam ederse verilerinizi yedekleyip cihazı fabrika ayarlarına sıfırlayın sorun yine devam ederse cihazı garanti belgesi ile birlikte Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeniz gerekir
0 Likes
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy A

Merhaba, cihazınızı ayarlar üzerinden yedekleyip ardından fabrika ayarlarına sıfırla işlemi yapmanızı öneririm. Cihazı tekrar açtığınızda bahsettiğiniz durum devam ediyorsa yetkili servisten destek alabilirsiniz. 

0 Likes
Ömer726
Active Level 5
Galaxy A
Bixby Routines kullanıyor musunuz?
0 Likes