cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Vietnam Ban Ana Kart

(Topic created on: 08-27-2023 06:19 PM)
84 Views
2040VeOtesi
Active Level 3
Options
Galaxy A
 Cihaz Çakma Değil A13 Turkcell Bayiden Aldım 2023 Nisanda Yeni Yani cihaz servise bu sorun için vermek istemiyorum denemedim şey kalmadı 6 aydır uğraşıyorum bu Bi çözülse dünya varmış dicem ilk defa başıma geldi 6 aydır falan böyle aldıktan 1 ay sonra ortaya çıktı 
image

18 Comments
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba 2040VeOtesi,

Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz.

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.

2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Not:

• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.

• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD

2040VeOtesi
Active Level 3
Galaxy A
Şunun Çözümünü Söyleyin Lütfen Bende Kurtulayım Sizde **bleep** No Almaktan Mail Değiştirmekten - girmedigim site forum bilgi gerek İngilizce Gerek Türkçe Bunla İlgili Bir Şey Yok İnternette Servise Gitmeden Düzelmezmi Androidlerde En sevdiğim yan onu özgürce kullanmak yazılımıyla oynamaktir bu arada orjinal stock rom dışında cihaza hiç bir müdahale yapmadım Denediğim yönetmeleri bilmeyen yoktur diye düşünüyorum açıkçası Ana Kart Değişikliğine Gerek Yok Bu Sorun Donanımsal Olmadığı İçin Yani Yazılımsal Olduğu İçin Para İsterler.

image

image

image

Galaxy A
Çözülmüyor sa servise ver kurtul
2040VeOtesi
Active Level 3
Galaxy A
Knk Haklısın Da Şuan Veremem:(
Anonymous
Not applicable
Galaxy A

Samsung yetkili servisine götür orada hallederler başka çözüm yok.

2040VeOtesi
Active Level 3
Galaxy A
Custom rom atsam Cihazda cloud diye bir şey olmaz
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Sorunu çözmek içğn an basit yol.
2040VeOtesi
Active Level 3
Galaxy A
Knk anlamsız oluyor ozmn😂
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
O zaman buradan ya da internetten medet ummak yerine paşa paşa samsung yetkili servisine gideceksin.