cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Video problemi devam ediyor

(Topic created on: 05-17-2022 03:30 AM)
309 Views
elzem
Active Level 1
Options
Galaxy A

Tavsiye edilenlerı yaptım ama hayla aynı 1ay olmadı telefonu alalı galaksı a53 güncel yazılım,sıfırladım,kamera verilerini sildim,olmuyor.video çekerken telefonu hareket ettirdıkce tekleme bar cıt cıt ses yapıyor

10 Comments
Vedat51
Active Level 4
Galaxy A

A53 daha yeni çıktı ne ara aldın ne zaman geldi Türkiye ye ben hemen gelmez sanıyorum 

elzem
Active Level 1
Galaxy A
1 ay olmak üzere
elzem
Active Level 1
Galaxy A
Buraya video nasıl atıyoruz
Vedat51
Active Level 4
Galaxy A

Fotoğraf atılıyor sadece video bilmiyorum

elzem
Active Level 1
Galaxy A
Biri paylaşa bilmiş izledim
elzem
Active Level 1
Galaxy A

Çekim sorunlu teklıyor cıt cıt ses yapıyor galaksi a53 kamera verilerini sildim fabrika ayarlarına döndürdüm olmadı
Galaxy A
Normalde mikrofona dokunursan böyle sesler gelmesi normal zoom yaparken ya da o an odaklama yapman durumunda telefona her dokunuşta bu sesler olur zira bende de oluyor aşırı sallamama ve daha dikkatli dokunmak gerek ama çok fazla rahatsız edici oluyosa ve bu dediklerimi yapmadığın halde oluyosa garantiye gönder
elzem
Active Level 1
Galaxy A
Çekim sırasında zum yapmıyorum yavaş hareket edıyorum hızlı gibi bi algı oluşturuyor maalesef
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Demek ki kamerada bir sorun var Bir Samsung yetkili servisine başvurmanız iyi olur 444 77 11 müşteri hizmetlerini arayıp uzaktan erişimle telefonun kontrol edilmesini de sağlayabilirsiniz Telefon yazılım üzerindn incelenip size bilgi verilecektir