cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Uyku modu

(Topic created on: 12-06-2022 01:19 PM)
273 Views
pjnkfloyd
Active Level 1
Options
Galaxy A

Uyku modu ikonu tepede cikmiyor.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Modlar ve rutinler kısmına alındı. Ayarlardan ayarlayarak modlar tuşunu bildirim çubuğuna ekliyip oradan açabilirsiniz.

View solution in context

0 Likes
11 Comments
Solution
Galaxy A
Modlar ve rutinler kısmına alındı. Ayarlardan ayarlayarak modlar tuşunu bildirim çubuğuna ekliyip oradan açabilirsiniz.
0 Likes
pjnkfloyd
Active Level 1
Galaxy A
Hemen bakiyorum. Tesekkur ederim.
0 Likes
pjnkfloyd
Active Level 1
Galaxy A
O ayari tam olarak bulamadim. Tarif edebilir misiniz?
0 Likes
Galaxy A
Android 13 ile geldi. Ayarlara girince Bağlantılar ve Bağlı Cihazlar felan yazıyor. Onların hemen altında Ses ve Titreşim bölümünün üstünde. Oraya tıklayınca Uyku, Egzersiz, İş vs. bir sürü ayarlanmamış mod var. Uyku'ya tıklayınca size bu modu açınca neler istediğinizi felan soracak. Onları seçeceksiniz. Ekran siyah beyaz, tel sessiz, rahatsız etme açık vs vs. En sonra ayarlayınca artık uykuya bastığınızda telefon o moda geçecek. Bildiriğim çubuğuna modlar tuşunu eklerseniz oradan da açabilirsiniz. Eğer bulamazsanız fotoğraf atabilirsiniz.
pjnkfloyd
Active Level 1
Galaxy A
Cook tesekkur ederim. Ben bildirim barinda bulamiyordum. Meger onun da adi degisip modlar olmus. Spesifik olarak bakiyordum cunku.

Ugrastirdim sizi de. Kusuruma bakmayin lutfen. Cok tesekkur ederim.
0 Likes
Galaxy A
Yok estağfurullah, ufakta olsa bazı değişimler oldu. Ben bi demiştim ilk başta, noluyo diye. Benim **bleep** kullandığım bir özellik olduğu için uyku modu bildirim çubuğunda en baştadır. Bir anda kaybolduydu da bulduydum sonra😅
Galaxy A
S I K kullandığım*
0 Likes
pjnkfloyd
Active Level 1
Galaxy A
Ben de diyorum bleep uygulama ne ahahha.
0 Likes
Galaxy A
Members yabancı dillerde argo olasılığo bulunan kelimeleri bleepe alıyor. Benim **bleep** **bleep** mesela
0 Likes