cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Uyku alarmı sorunu

(Topic created on: 12-29-2022 04:14 PM)
182 Views
YusufCanN
Active Level 3
Options
Galaxy A
A 71 kullanıyorum, uyku alarmı kurdum ve belirlediğim saatlerde karanlık mod ve göz rahatlığı kalkanına girmesini söyledim ancak belirlediğim saatlerden çıkınca yine ayarları kapatmadan devam ediyor. Neden böyle yapıyor yardımcı olursanız sevinirim, iyi günler.

image

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
wex
Active Level 6
Galaxy A
Uyku sekmesi > üsteki üc nokta > hedef belirle . Screenshot_20221229_204501_Samsung Health_1000001243_1672335925.jpg

View solution in context

0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba YusufCanN,

Tarih ve saati kurmanıza rağmen durum tekrarlaması halinde Samsung Members uygulaması içerisinden " Destek > Geri bildirim gönder başlığı > Hata Raporları bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte '' Gönder '' butonuna basınız. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
5 Comments
YusufCanN
Active Level 3
Galaxy A
Manuel kapatmak istemiyorum kendisi kapanıp açılsın
wex
Active Level 6
Galaxy A
Zamanı ayarlamamışsın .
Otamatik olarak aç yazan yere tıkla ve uyku programını ayarla . Eğer ordan yapamassan samsung sağlık uygulamasındanda ayarlayabilirsin .
0 Likes
YusufCanN
Active Level 3
Galaxy A
Zamanı ayarladım, üstünü editle sildim. Samsung healthte bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
0 Likes
Solution
wex
Active Level 6
Galaxy A
Uyku sekmesi > üsteki üc nokta > hedef belirle . Screenshot_20221229_204501_Samsung Health_1000001243_1672335925.jpg
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba YusufCanN,

Tarih ve saati kurmanıza rağmen durum tekrarlaması halinde Samsung Members uygulaması içerisinden " Destek > Geri bildirim gönder başlığı > Hata Raporları bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte '' Gönder '' butonuna basınız. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes