cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Uygulama hatası

(Topic created on: 09-08-2022 10:17 PM)
756 Views
fee37
Active Level 3
Options
Galaxy A

Arkadaşlar samsung a23 telefonumda Twitter uygulamasına giriş yapmak istediğimde bu hata ile karşılaşıyorum. Uygulamayı sildim ve tekrar yükledim ancak sorun çözülmedi. Nasıl düzeltebilirim?

image

10 Comments
a71polat
Active Level 4
Galaxy A
Twitter'da arada bir böyle sorunlar oluşabiliyor beklemekte yarar var.
fee37
Active Level 3
Galaxy A
Aldığımdan beri böyle [2 haftadır]
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Twitter'la alakalı. İstersen Play Store ve Galaxy Store'daki Twitter uygulamaları tek tek dene
fee37
Active Level 3
Galaxy A
Galaxy Store den de indirdim aynı hata devam ediyor
Galaxy A
Merhaba fee37,
Uygulamada sıkıntı var malesef fakat şöyle bir çözüm var:
Chorme'a Twitter yazın ve ordan giriş yapın otomatik olarak uygulamadanda giriş yapacaktır.Böylelikle sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.
İyi geceler,Teşekkürler.
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A

Bu Twitter uygulamasıyla alakalı bir durumdur Sorun devam ediyorsa Google Play Store üzerinden Twitter'a sorun hakkında geri bildirim yollayın Alternatif olarak Twitter lite uygulamasını indirip deneyebilirsiniz

Solution
Galaxy A
Merhaba

Sorun yaşadığınızı dile getirdiğiniz Twitter, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir.

Benzer uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için;

Uygulamalar>Play Store>Twitter>"Geliştirici iletişim bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine/geliştiricisine ulaşabilirsiniz.

Geri bildirim seçeneğinden önce Twitter uygulamasının verilerini silmeyi deneyebilirsiniz;

Ayarlar>Uygulamalar>Twitter>Depolama>Veriyi sil seçeneğine tıklayın.

Ayrıca isterseniz, Samsung Members>Destek>Geri bildirim gönder başlığı>Hata Raporları>"Uygulamalar" veya "Diğer" bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte ''Gönder'' butonuna basınız.

Birkaç dakika içinde Hata Raporu, sistem kayıt verileriyle beraber gönderilecektir.

Gerekli kontroller sağlanarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Hata raporu göndermek için linki inceleyebilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler, iyi geceler dilerim
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Şuan aynı hatayı bende alıyorum bence twitter ile alakalı bir sorun.
Galaxy A
Chorme'a Twitter yazın ve ordan giriş yapın otomatik olarak uygulamadanda giriş yapacaktır.Böylelikle sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.
Bu yöntemi deneyin ben denedim ve oldu.