cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Uygulama guncellemeleri

(Topic created on: 03-11-2022 07:07 PM)
171 Views
Can2189
Active Level 6
Options
Galaxy A

Kiymetli dostlarim forumda bir arkadasimiz uygulama guncellemelerini paylasiyor. Simdi benim anlamadigim bu guncellemeler gelecekmi yoksa illa apk olarak bizimmi yuklememiz lazim? Mesela bir apk sitesinde samsung camera Android 11 icin yeni surum yayinlanmis ama bana boyle bir guncelleme gelmedi nasil oluyor bu ? Uretici samsung yaziyor apk detaylarinda ama guncellemelere bakiyorum gelen giden birsey yok ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba,
Hayır, uygulamalara güncelleme gelecek zaten. Her uygulamanın Ayarlar kısmına bakın ve güncellemesini -gelmişse- yapın. Sürüm numarası yazıyor zaten, kontrol edersiniz.

View solution in context

4 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki cihazınıza bilinmeyen kaynaklardan APK oyun uygulama dosya ve benzeri gibi bu tür şeyler yüklemeyin cihaz virüs kapar.

Uygulama Güncellemeleri her cihaza aynı güncellemeler gelmeyebilir veya kademeli olarak yayılabilir her cihaz aynı güncellemeyi almayabilir bu durum cihazınızın Android sürümüne göre ve cihazlar arasında yazılımsal ve donanımsal farklılıklar bulunduğundan dolayı değişiklik gösterebilir.

Teşekkürler.
Can2189
Active Level 6
Galaxy A
E zararli olsa modlar o konulari kapatirdi ? Peki o surumler hangi cihazlarla uyumlu nasil anlayacagiz ?
0 Likes
Solution
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba,
Hayır, uygulamalara güncelleme gelecek zaten. Her uygulamanın Ayarlar kısmına bakın ve güncellemesini -gelmişse- yapın. Sürüm numarası yazıyor zaten, kontrol edersiniz.
Can2189
Active Level 6
Galaxy A
Anladim yani bosuna apk ile ugrasmama gerek yok ozaman tesekkurler