iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Uygulama baştan açma sorunu

(Konunun oluşturulma tarihi: 10-03-2022 03:32 PM)
mehmet06
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A

Az önce chrome a girip form doldurdum orta tuşla çıkıp whatsappa girdim, chrome a geri girdiğimde ise baştan başlattı uygulamayı bütün doldurduğum şeyler gitti. Sürekli böyle yapıyor niye?

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Gediz
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba mehmet06,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
8 Yorum
Cyber猫
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Bazı sitelerde bu olay var ,telefondan kaynaklı bi durum olduğunu sanmıyorum.
0 Övgü Puanı
mehmet06
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A
Siteyle ilgili değil uygulamayı yeniden başlatıyor, mesela youtubdan video izlerken ortadan çıkıp geri girince youtubu yeniden açıyor video falan gidiyor anasayfaya dönüyo direkt
0 Övgü Puanı
Cyber猫
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Aklima gelenler 1- Uygulamalar arkaplana gecince gecici uyku moduna giriyor olabilir onu bi kontrol edin pil ayarından , 2- wifi veya mobil veri kisitlamasi oluyor olabilir siz arkaplana atinca onlarin ayarına bir bakın. 3- telefonun kendi ayarlarinda arkaplanda yenilemeyi kapatmis olabilir bununda tam olarak nereden bakildigini bilmiyorum suan fakat internette aratabilirsiniz.
0 Övgü Puanı
Cyber猫
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Mesela youtube da söyle bir olay var uygulama ayarlarına girince orda mobil data kisminda arkaplanda kullanmaya devam et tarzi bi secenek var , o bende acik boyle bi sorun olmuyorScreenshot_20221003_154603_Settings_1000003095_1664801196.jpg
0 Övgü Puanı
MehmetYalcn
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A

Chrome ayarlarda chromedan çıkışta geçmişi (tarama verilerini) otomatik temizle seçilmiş olabilir yani her çıkışınızda tüm verileri temizliyor <birde formları otomatik doldur aktif mi kontrol edin 

0 Övgü Puanı
narcosis
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Chrome uyku modunda olabilir.
SerhatA11
Active Level 10
Seçenekler
Galaxy A
1)Cihaz RAM' i yetersiz geldiği için chrome uygulamasını kapatmış olabilir

2)Chrome uygulamasını uyku moduna almış olabilirsiniz
0 Övgü Puanı
Çözüm
Gediz
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba mehmet06,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Övgü Puanı