cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Uygulama Kaldırma Talebi

(Topic created on: 09-02-2020 03:29 AM)
1056 Views
KonuGalaxy
Active Level 7
Options
Galaxy A

Mevcut bazı uygulamalar var telefonda örneğin exel , power point ve daha bir çok kullanmadigim uygulamalar. Devre dışı bıraktım ama istediğim komple silmek aslında boşuna yer kaplıyor. Silme gibi bir ihtimal var mı? Yoksa bu konuda sizlerden talebimdir inşallah geliştirilir ve özellik gelir.  Teşekkürler. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Banugultekin,

Ben Yeşil. Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

2 Comments
SeyyitEfendi
Active Level 7
Galaxy A
Samsungun Office ile ortaklığı olduğu için kaldırılacağını hiç düşünmüyorum. Şöyle düşünün;
Tüm telefonlarda Google ile anlaşma olduğundan Google servisleri yüklü geliyor ve siz bunların herhangi birisini kaldiramiyorsunuz.Kaldirmak icin root gerekiyor. Ben yerinizde olsam tüm güncellemeleri kaldırır ve uygulamaları devredışı bırakırım... O zaman bir miktarda olsa yer açılır .
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Banugultekin,

Ben Yeşil. Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz.

Teşekkürler.
MOD