iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Uygulama Bildirimler'inde tümünü kapatma

(Konunun oluşturulma tarihi: 11-26-2021 06:40 PM)
SHADOWTürk
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy A
Tümünü nasıl kapatabilirim

3 Çözümler

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
ahmet_turğut
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Bildirimlerin hemen altında en son bildirimin altında olacak sağ tarafta ki tuşa tıklayınız Tüm bildirimleri temizleyecek Diyar aynı anda

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Çözüm
SM-M205F-Adem_tanik
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Şimdi bildirim panelini aşağı kaydırdığinda sağ alt ķösde temizle tuşu var Tikla temizlenir benim telefonunda öyle

Çözüm
Gediz
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba SHADOWTürk,

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

3 Yorum
Çözüm
ahmet_turğut
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Bildirimlerin hemen altında en son bildirimin altında olacak sağ tarafta ki tuşa tıklayınız Tüm bildirimleri temizleyecek Diyar aynı anda

Çözüm
SM-M205F-Adem_tanik
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Şimdi bildirim panelini aşağı kaydırdığinda sağ alt ķösde temizle tuşu var Tikla temizlenir benim telefonunda öyle

Çözüm
Gediz
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba SHADOWTürk,

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD