cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ultra HD Video Kaydedince Görüntü Bulanıyor Yani Uhd 30 fps Video Çekiyorum Kötü

(Topic created on: 01-02-2023 08:53 PM)
71 Views
rocksahin2020
Active Level 7
Options
Galaxy A

Samsung galaxy a52 ve galaxy a73 telefonlarımda Ultra HD Çözünürlüklü Video Çekiyorum Videolar Bildiğin Çamur Gibi Çıkıyor Hiç İyi Performans Vermiyor Hepiniz Deneyin Göreceksiniz Hatta İspat Etmek İçin Video Çekip Yayınlayacağım Madem İyi Performans Vermeyeceksiniz Neden Ultra HD 4k Kamera Modu Koyuyorsunuz Külliyen Yalan Abi Komik Size Bu Konuyla İlgili Çekim Yaparak Paylaşım Yapacağım 😁😁 Benim Gibi Düşünenler Yorumlara Çöksün 😁

11 Comments
rocksahin2020
Active Level 7
Galaxy A
Bendeki a73 ve a52 yani bunlarda ucuz telefon değilki madem yapıyorsunuz hakkını verin çamur gibi Video ya paylaşamıyorum burada yoksa paylaşırdımda neyse
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba rocksahin2020,

Durumu incelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​