cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ultra HD Video Kaydedince Görüntü Bulanıyor Yani Uhd 30 fps Video Çekiyorum Kötü

(Topic created on: 01-02-2023 05:17 PM)
111 Views
Rockersahin
Active Level 8
Options
Galaxy A

Samsung galaxy a52 ve galaxy a73 telefonlarımda Ultra HD Çözünürlüklü Video Çekiyorum Videolar Bildiğin Çamur Gibi Çıkıyor Hiç İyi Performans Vermiyor Hepiniz Deneyin Göreceksiniz Hatta İspat Etmek İçin Video Çekip Yayınlayacağım Madem İyi Performans Vermeyeceksiniz Neden Ultra HD 4k Kamera Modu Koyuyorsunuz Külliyen Yalan Abi Komik Size Bu Konuyla İlgili Çekim Yaparak Paylaşım Yapacağım 😁😁 Benim Gibi Düşünenler Yorumlara Çöksün 😁

11 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
m31 de UHD 30FPS video cekiyorum video gercekten hem parazitli hemde pürüssüz gösteriyor özlellikle gece ışık ac gene parazitli los isiktede ayni ben ya iphone ya xiaomi yada oppo kullanirim kameralari ve yazilimleri samsungdan cok daha iyi bence ama iphone da ios 16 bug ları fln var ondan biraz rahatsiz oluyorum muhtemelen beta dan stabil surume gecme olabilir. xioami de mi13 pro 512GB
Oppo da oppo reno 8Pro 256 varsa 512gb
opponun yazilimini seviyorum iphone nun
kamerasını
xioami nin kişisellestirme ve arayuzunu kamerada iphone dan kotu ama diyer androidlere gore cok iyi s23ultra cikersede ondan almak istiyorum.
Rockersahin
Active Level 8
Galaxy A
Sendede parazitler çıkıyor mu yani uhd çekimde
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
samsunglarda genelde cok var oyle

en iyi kamera istiyorsan s23 ultranin cikmesini bekle yada s22 ultra onada para yetistirene kadar baska cikiyor o daha iyi oluyor🤣
Rockersahin
Active Level 8
Galaxy A
Ben a73 ve a52 kullanıyorum ikiside amiral gemisine yakın telefonlar
Rockersahin
Active Level 8
Galaxy A

Samsung a52 ve a73 telefonların ultrahd Video modu neden berbat videoyu izleyiniz

Rockersahin
Active Level 8
Galaxy A

Bu telefonlara bu kadar para veriyoruz Görüntü parazitler dolu 

Cank24
Active Level 5
Galaxy A
S21 ultrada bile dediğiniz gibi kalite yükselince netlik gidiyor çamur gibi
Rockersahin
Active Level 8
Galaxy A
Birde s 21 ultra diyorsun dünya para
0 Likes
Cank24
Active Level 5
Galaxy A
Evet Kamera lensi ter temiz herhangi bir sorun yok ana kamerada video çekimleri berbat 3x e alında düzeliyor farklı bir s21 ultrada da denedik yine aynı yani donanımsal bir sorun değil istenirse yazılımla düzelir