cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Toz kacti uyaris veriyo ve suzelmiyo

(Topic created on: 3 weeks ago)
106 Views
efe2628
Beginner Level 2
Options
Galaxy A
Toz kaçtı uyarısı veriyor ve temizleme rağmen gene uyarı veriyor ne yapmam gerek?
4 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim ,

Link üzerindeki adımları uygularsın kardeşim https://r2.community.samsung.com/t5/Samsung-Members/Nem-Algılandığında-Ne-Yapmalıyım-Cihazım-Şarj-Ol...

Sonra cihazı yeniden başlatmanı öneririm
0 Likes
Rockersahin
Active Level 10
Galaxy A
Evet bu bir sorun gerçekten bendede zamanında 2 3 saat öyle beklemişti sonra düzelmişti bu yazılımsal hata gibi
0 Likes
Galaxy A
Neden acaba
0 Likes
Siyah
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba efe2628,

Cihazınızın USB bağlantı noktasında su veya ayar noktasını aşan yabancı maddeler varsa, şarj işlemi desteklenmez. Bu, telefonunuzu hasara ve korozyona karşı korumak için alınmış bir güvenlik önlemidir.

Belirttiğiniz durumda, cihazınızı şarj cihazından çıkarınız, ardından kuru bir bezle siliniz veya fazla suyu, nemi ya da yabancı maddeleri çıkarmak için bağlantı noktası aşağı bakacak şekilde cihazınızı hafifçe sallayınız. Daha sonra telefonunuzu iyi havalandırılan bir alanda bir bezin üzerine koyarak bir süre bekletip tekrar denemenizi rica ederiz.

Bu adımlara rağmen veya herhangi bir sıvı teması olmamasına rağmen sorun devam ediyorsa, USB önbelleğini temizlemenizi öneririz. Bu işlem, olası bir sistem hatasını giderebilir. Bunun için "Ayarlar > Uygulamalar > Filtrele/Sırala Simgesi > Sistem Uygulamalarını Göster > Tamam" adımlarını takip ediniz. Sonrasında "USB Ayarları > Depolama > Önbelleği Temizle" seçeneğini kullanarak tekrar deneyiniz.

Tüm bu işlemlere rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine ve yedekleme işlemlerinin görsel anlatımlarına aşağıdaki bağlantılar üzerinden ulaşabilirsiniz:

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/ 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler,
MOD

0 Likes