cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Tlf. ekranında ki küçük pencere

(Topic created on: 10-11-2020 07:43 PM)
203 Views
Gülseren
Active Level 1
Options
Galaxy A

Gelişmiş ayarlarda nereye girdim bilmiyorum. Ekran ölçüleri yazıyordu. Yok seçili idi. Bu neymiş dedim. Gösterdiği ölçülerden  birini seçtim. Tlf ekranında küçük bir ekran açıldı, ne yapsam o pencerede de  gösteriyor. Sabahtan beri ekrandaki bu küçük pencereyi kapatamadım. O ayarları da bulamadım. Teknik servis de dahil kimse bir şey anlamadı. Pazar günü mü o pencereden kurtulmakla geçirdim. Yardımcı olabilecek kimse var mı? Teşekkürler.... Samsung Galaxi A30 

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Limoncelloo
Active Level 9
Galaxy A

geliştirici seçeneklerden ikinci ekranı simüle et yok yap bakalım. olmazsa diğer seçeneklere bakalım. 

View solution in context

Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Verileriniz yedek aralarak cihazı fabrika ayarlarına sıfırlayın.
Sıfırlamadan sonra sorun devam ediyorsa Smart Tutor uygulamasını indirip müşteri hizmetlerini arayarak uzaktan bağlantı isteyin.

View solution in context

7 Comments
GæLæXy
Active Level 8
Galaxy A
Sayın;Samsung_6iCGc8b

Sorunu bende tam olarak bilmiyorum eğer bulamazsan telefona format atamı öneririm yada samsung members üzerinden HATA RAPORU gönderebilirsin iyi günler eğer hata RAPORU göndermeyi bilmiyorsan cevap kısmına yaz anlatırım😄

İYİ GÜNLER👋
OzanAts
Active Level 7
Galaxy A
Ss atarmisiniz
0 Likes
Solution
Limoncelloo
Active Level 9
Galaxy A

geliştirici seçeneklerden ikinci ekranı simüle et yok yap bakalım. olmazsa diğer seçeneklere bakalım. 

Gülseren
Active Level 1
Galaxy A

Merhaba, ne demek istediğinizi anlamadım :) 2. ekranı nasıl stümüle edeceği mi? Bu arada o pencerenin içine 2. pencereyi de açmayı başardım :) :)  Ekran görüntüsü alıp sosyal medyadan da paylaşamıyorum. Çünkü ona da güvenlik sebebiyle izin vermiyor...  İlgi ve yardımınız için teşekkür ederim...

0 Likes
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Verileriniz yedek aralarak cihazı fabrika ayarlarına sıfırlayın.
Sıfırlamadan sonra sorun devam ediyorsa Smart Tutor uygulamasını indirip müşteri hizmetlerini arayarak uzaktan bağlantı isteyin.
Gülseren
Active Level 1
Galaxy A

2 Kez teknik hizmetleri aradım. 2 Kez uzaktan bağlandılar ne olduğunu bile anlamadılar.. telefonu sıfırlayayım dediler. Ben zaten yapmıştım o işlemi. Onlar yaptırınca da bir şey değişmedi. Sabah 11.00 den beri düzeltmek için uğraşıyorum. Biraz önce nasıl olduysa pencere içinde bir pencere daha açmayı başarmışım :) Teknik hizmetler benden beter... Bir daha samsung mu tövbe :) Ben de sıfırlamayı düşünüyordum. Bir deneyeyim. İlgi ve yardımınız için teşekkür ederim. 

Gülseren
Active Level 1
Galaxy A

Arkadaşlar telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm. O pencereden kurtuldum....Teknik destek sağlanabilseydi. 12 saattir uğraşmayacaktım. Şimdi her şeyi yeniden indirmek  için harcayacağım enerji ve zaman hariç.... 

Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum...

Bir de çektiğim fotoğraflara tarih damgası vurulmasını istiyorum. Hangi programı önerirsiniz? 

0 Likes