cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Titreşim sorunu

(Topic created on: 06-13-2021 12:25 AM)
226 Views
Semihart
Active Level 2
Options
Galaxy A

A51 telefonun titreşimi çalışmıyor bu sorunu nasıl çizebilirim

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Böyle bir durum yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle

Samsung members üzeriden intreaktiflerde titreşim testi var eğer oradan kontrol etiiinde işlem gerekli çıkarsa

En yakın samsung yetkili servise vermenizi tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza uzman ekip tarafından

Eğer yazılımsal ise Samsung members üzeriden hata raporu göndermeni tavsiye ederim bir kontrol sağlansın

Titreşim yoğunluğunu arttırıp veya azaltabilirsiniz

View solution in context

0 Likes
Solution
Galaxy A
Samsung Membersta bulunan interaktif kontrollerden titreşimi test ediniz eğer yine de çalıyorsa cihazınızı en yakın servis noktasına götürün aynı cihazı ben de kullanıyorum ce kesinlikle böyle bir sorunum yok o yüzden bu durumun yazılım hatası olma ihtimali pek yok o yüzden servise götürmenizde fayda var ama yine de bazen yazılım hataları da olabiliyor o yüzden bi cihazı sıfırlamayı deneyin

View solution in context

0 Likes
2 Comments
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Böyle bir durum yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle

Samsung members üzeriden intreaktiflerde titreşim testi var eğer oradan kontrol etiiinde işlem gerekli çıkarsa

En yakın samsung yetkili servise vermenizi tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza uzman ekip tarafından

Eğer yazılımsal ise Samsung members üzeriden hata raporu göndermeni tavsiye ederim bir kontrol sağlansın

Titreşim yoğunluğunu arttırıp veya azaltabilirsiniz
0 Likes
Solution
Galaxy A
Samsung Membersta bulunan interaktif kontrollerden titreşimi test ediniz eğer yine de çalıyorsa cihazınızı en yakın servis noktasına götürün aynı cihazı ben de kullanıyorum ce kesinlikle böyle bir sorunum yok o yüzden bu durumun yazılım hatası olma ihtimali pek yok o yüzden servise götürmenizde fayda var ama yine de bazen yazılım hataları da olabiliyor o yüzden bi cihazı sıfırlamayı deneyin
0 Likes