cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Titreşim Problemi

(Topic created on: 08-14-2022 09:30 PM)
99 Views
Melekfb
Active Level 2
Options
Galaxy A

Selamlar herkese.Telefonumda bildirim olmaksızın titreşim problemi oluştu. Zaten bildirim türünde de titreşim yoktu.Telefonu elime alıyorum bir şeylere bakıyorum titriyo telefonda konuşurken titriyo uygulamadan çıkıyorum titriyo her an bir bi titreme moduna giriyo.Var mı bir çözümü acaba? TELEFONUM a23.😔😔😔

12 Comments
ErdemS21FE
Active Level 8
Galaxy A
Dokunma geri bildirimi olabilir mi?
0 Likes
Melekfb
Active Level 2
Galaxy A
Hayir değil titresimlerin hepsi de kapalı zaten anlamadim ki bende :( Sıfırlama yapsam acaba fotolar falan uygulamar siliniyor di mi?
0 Likes
ErdemS21FE
Active Level 8
Galaxy A
Bence sıfırlayın ama dediğiniz gibi her şey gider sıfırlamadan önce yedekleyiniz.
0 Likes
Melekfb
Active Level 2
Galaxy A
En son bi uzaktan yardım işteyim olmadı öyle yaparım artık tskler.
0 Likes
TechnoBit
Active Level 8
Galaxy A
Ayarlar > Bildirimler > Gelişmiş > Bildirim Hatırlatıcı kapalı konumda olmalı düzelecektir Screenshot_20220814-212548_Settings_5725_1660501549.jpg
Melekfb
Active Level 2
Galaxy A
Baktın oraya şimdi kapalı zaten
0 Likes
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Öncelikle ayarlar - sesler ve titreşim - titreşim yoğunluğu bölümünde ayarlar kapalı mı kontrol edin

Sorun devam ediyorsa sıfırlamak yerine önce ayarlar -genel yönetim -sıfırla -fabrika ayarlarına dön yapabilirsiniz (veriler gitmez) Bu şekilde düzelme ihtimali yüksektir, düzelmezse yedekleri alıp fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz

Sorununuz hala düzelmediyse burdan destek bölümünden Samsung Membersa hata raporu gönderebilir yada 444 77 11 müşteri hizmetlerini arayıp durumun uzaktan erişimle kontrol edilmesini sağlayabilirsiniz Screenshot_20220814-213949_Settings.jpg
TechnoBit
Active Level 8
Galaxy A
Düzeltme: Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > TÜM AYARLARI SIFIRLA

ARKADAŞ YAZIM HATASI YAPMIŞ DÜZELTME OLARAK YAZILMIŞTIR.
Melekfb
Active Level 2
Galaxy A
Tskler
0 Likes