iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Titreşim Çalışmıyor

(Konunun oluşturulma tarihi: 06-14-2022 02:22 PM)
ASemih
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy A

Merhabalar, A22 cihazıma Android 12 One Ui 4.1 güncellemesi yaptığımdan bu yana cihazda tuhaflıklar mevcut. Şarjı çok daha hızlı tükenmeye başladı. Bunu ekstra derecede bir problem olarak görmedim. Fakat bu sabah telefonu elime aldığımda titreşimin çalışmadığını **bleep** ettim. Hiçbir şekilde hiçbir bölümde titreşim en ufak bir tepki bile vermiyor. Gelen aramada, bildirimde ve klavyede tepki dahi yok. Titreşim motorunun zarar gördüğünü düşünüyordum fakat tesadüf eseri bir kere çalıştı fakat geri gitti. İlk defa böyle bir durumla karşılaşıyorum. Aynı sorunu yaşayan veya çözüm yolunu bilen varsa yorumlarını bekliyorum

Teşekkürler

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
narcosis
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Verilerinizi yedekleyip cihazi sifirlamanizi tavsiye ederim titreşim hala ayni problem devam ederse garanti kapsaminda servise bir gosterirsiniz.

Çözümü orijinal iletide görüntüle

8 Yorum
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy A
Bildirim panelide titreşim açma kapatma daha önce denediniz mi?
0 Övgü Puanı
ASemih
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy A
Evet, panelde bulunan titreşim butonuna basınca tepki vermiyor. Titreşim logosu gözüküyor fakat titreşim hissedilmiyor.
0 Övgü Puanı
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy A
Ben a51 kullanıyorum da bende titreşim çalışıyor bu arada geçmiş olsun siz yinede cihazı sıfırlamınızı öneriyorum eğer titreşim problem varsa bir servise gönderin
0 Övgü Puanı
ASemih
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy A
Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy A
Rica ederim ne demek 🤗
0 Övgü Puanı
Çözüm
narcosis
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Verilerinizi yedekleyip cihazi sifirlamanizi tavsiye ederim titreşim hala ayni problem devam ederse garanti kapsaminda servise bir gosterirsiniz.
ASemih
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy A
Teşekkür ederim, ben aslında servise göndermeden bir çözüm yolu olup olmadığını sormuştum.
narcosis
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Rica ederim ne demek

Evet iyi yaptiniz bir öyle deneyin olmazsa servise verirsiniz kendiniz verirseniz 1 2 saate alirsiniz telefonunuzu