cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Test Raporları #2

(Topic created on: 07-06-2022 06:19 PM)
100 Views
ÖmerA54A51S9FE
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Selamlar herkese. Yeni testler keşfettim tazecik fırından sımsıcak çıktıklar hemen sunayım. 

Galaxy A53 5G Temmuz Yaması #4

A53 5G için 4 kez test edilmiş A536EXXU2AVG1 kodlu bir temmuz yaması mevcut. Yeni şeyler gelebilir belki 4 test güvenlik için, özellikle de aylık güvenlik alan bir cihaz için fena sayı değil. 

image

Galaxy Tab S7 Temmuz Yaması #2

2. kez T870XXU2CVG1 koduyla test edilmiştir ve hazirandan temmuza dönmüştür. 

image

Galaxy Tab A7 Wi-Fi (SM-T500) Temmuz Yaması #2

Android 12'ye eklenen temmuz yaması 2. kez T500XXU3CVG2 koduyla test edilmiştir. Bu güncelleme Türkiye cihazlarına Android 12 aldıktan sonra ya da direkt 12 ile de gelebileceğinden şu an Tab A7 Android 12 tarihi biraz karışık bir halde maalesef. 

image

Galaxy S20 2. Haziran Yaması #1

S20 için bir süre önce G980FXXUEFVF2 koduyla bir tane daha haziran yaması testi başlamış. Muhtemelen temmuza dönecektir yakında. 

image

Galaxy S20 S takılı 2. Haziran Yaması #1

G980FXXSEFVF4 koduyla testleri başlamıştır. 

image

4 Comments
UserEdited175
Active Level 7
Galaxy A
Telefonu yeni aldım, güncellemeleri yapmadım daha Mart veya Şubat yamasında... Yeni güncellemeye hazır değilim🥲
Galaxy A
🥲🥲🥲 Gelmesi an meselesi olabilir 4 test almış fazla bile bu test.
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy A
Bilgilendirme için teşekkürler 😊

S10 serisi için testte gibi duran güncelleme verilmeyecek, teste gireli çok olmuştu zaten.
Bir de S20 serisinin testi başlayalı 2 haftayı geçti ama Temmuz yaması G98xXXSEFVF4 olarak verilecek; zaten S serilerinde harf mevzusu tam anlamıyla ilerlemiyor, F genelde Temmuz yamasına tekabül eder.
Galaxy A
Dur hemen güncelleyeyim