cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Test Raporları ve Yayınlanan Güncelleme

(Topic created on: 07-13-2022 04:41 PM)
317 Views
ÖmerA54A51S9FE
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Selamlar arkadaşlar. Bugünün test raporları elime ulaştı. Şimdi gelişmeleri aktarıyorum. 

Galaxy Tab S6 Lite Temmuz Yaması #8

P615XXU4EVG4 kodlarıyla 8. testler LTE model için başlamıştır. Wi-Fi'a da uyarlanacaktır.

image

Galaxy A51 Temmuz Yaması Testleri Türkiye'de

Dün yurt dışında A515FCXU5FVG1 kodlarıyla teste giren güncelleme, Türkiye'deki A51'ler içinde uyarlanmıştır. Korkarım bu gidişat ile Türkiye mayıs yamasını almadan direkt temmuzu alacak gibi duruyor. Ama zaten mayıs yamasını ben yurt dışında kullanıyorum gram değişiklik olmamış. Kısmetse temmuz ile güzel şeyler göreceğiz. 

image

Galaxy A21s Temmuz Yaması #1

A217FXXU8DVG2 kodlarıyla Android 12'ye ek olan temmuz yaması testi başlamıştır. Türkiye'ye direkt temmuz yaması ile veyahut yurt dışında 12 aldığı yama ile gelmesi ve sonra temmuzu alması şekilde 2 seçeneğimiz var. İlerleyen süreçte hangisi olacak göreceğiz. 

image

Galaxy Tab A7 Wi-Fi Android 12 Türkiye'de

T500XXU3CVE7 kodlarıyla haziran yamalı Android 12 Tab A7 için çıkmıştır. İlerleyen zamanlarda da temmuz yaması gelecektir.

image

12 Comments
GürkanA21s
Expert Level 2
Galaxy A
A21s ne bitmez test te girdi be
Galaxy A
Bu Android 12'den ayrı bir test. Bu testin ait olduğu güncellemeyi muhtemelen Android 12 geldikten 1 2 ay sonra alacaksınız.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Samsung a21s 1 2 ay sonra mı alacak. Belki yanlış olabilirsin. Gece bekleyecez ya da yarın gelecek
Galaxy A
Android 12'den sonra gelecek güvenlik güncellemesini 1 2 ay sonra alacak düzgün okursan anlardın yanlış kimde. Bu arada 12 gelirse yarın gelir gece hiç bekleme, güncellemeler insan eliyle sunucuya yüklendiği için mesai saatlerinde veriliyor. Bu yüzden gece veya hafta sonu güncelleme gelmiyor.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Şimdi anladım. Özür dilerim
mustafa5455
Active Level 5
Galaxy A
Android 12 ne zaman gelicektir bu akşam diyenler var
Galaxy A
Ne zaman geleceğini bilemeyiz. Bu akşam gelecek diyenlere aldırış etme, elde gün verisi bile yoken saat verilemez.
mustafa5455
Active Level 5
Galaxy A
Selam öncelikle a21s biraz önce 2 3 tane test girdi chechfirm den test girer se diye bildirim ayarlıydi android 12 süresi hizlanmiş midir
Galaxy A
Bugün sadece A217FXXU8DVG2 koduyla temmuz yaması için ilk testi aldı. Başka bir test almadı.