cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Temizlik, hijyen

(Topic created on: 04-26-2021 08:38 PM)
185 Views
mahmtcelk
Active Level 3
Options
Galaxy A

Telefonumu yüksek oranda alkol içeren maddeler kolonya vs. ile temizler isem herhangi bir zararı olur mu?

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
Merhaba mahmtcelk,

Herhangi bir kuru peçeteye hafif kolonya dökerek silebilirsiniz fazla alkol içeren herhangi bir madde cihazın arka kapağının ve kenarlarının aşınmasına neden olur.

Teşekkürler.

View solution in context

Solution
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy A
Aşırıya kaçmayacak ve telefonun içine hoparlor mikrofon gibi yerlere girmeyecek şekilde temizleyebilirsiniz. Fakat ben hafif nemli bez ve sonrasında kuru bez ile temizlemeni öneririm.

View solution in context

4 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Kolanya deyilde dezetnan ile silin
Solution
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
Merhaba mahmtcelk,

Herhangi bir kuru peçeteye hafif kolonya dökerek silebilirsiniz fazla alkol içeren herhangi bir madde cihazın arka kapağının ve kenarlarının aşınmasına neden olur.

Teşekkürler.
Solution
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy A
Aşırıya kaçmayacak ve telefonun içine hoparlor mikrofon gibi yerlere girmeyecek şekilde temizleyebilirsiniz. Fakat ben hafif nemli bez ve sonrasında kuru bez ile temizlemeni öneririm.
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
'Merhaba' 'mahmtcelk'
hijyen önemli telefonlar'da da önemli
Zararlı kolonya ile temizlemek telefonun ANAKART akşamına zarar veriyor bilinçli kullanıcılar hariç ıslak mendil var ise temizleme işlemini ıslak mendil ile yapmanızı öneriyorum şarj soket sıvı deydirmemeye dikkat edin