cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Telofon ekranı sürekli açık kalması

(Topic created on: 01-03-2022 06:26 PM)
3220 Views
airman
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Yan tuştan ekran kapanmıyor ama şarj esnasında kapatılabiliyor. Şarj kablosunu çıkarınca ekran açık kalıyor 2 saat içinde pili bitiriyor .

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba airman,

Konu hakkında, cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili hafızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosyalarınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra "Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
2 Comments
MUSTAFA325F
Expert Level 1
Galaxy A
Knk bunun yazılımsal Bi sorunu yok büyük ihtimal en acilinden Bi servise git ve ekran içinde eğer çift dokunarak kapanma özelliği varda ordan kapat ekranı derim ben sana saygılar
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba airman,

Konu hakkında, cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili hafızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosyalarınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra "Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes