cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Telefonunuz sıcaklığını 5°C olarak ölçüyor

(Topic created on: 06-08-2022 05:35 PM)
148 Views
The_outsider
Active Level 1
Options
Galaxy A
Merhabalar telefonum 1 ay öncesine kadar normal çalışıyordu fakat bir süredir şarja taktığımda "şarj hızınız yavaşlatildi" uyarısı alıyordum telefonumun ısısı düşük olduğu için şarj hızım yavaşlıyor bundan dolayı telefonun ısısının kaç olduğuna bakmak istediğimde 5.1°C gördüm sanırım işi algılayıcı sorun var. Bu soruna nasıl bir çözüm getirebilirim?
5 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm.
Bu durumun detaylı kontrol edilmesi için garanti belgesi ile birlikte cihazınızı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmenizi öneriyorum servis veya garantiye işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 4447711
The_outsider
Active Level 1
Galaxy A
Teşekkürler efendim şuanda sorunu çözdüm sandık 33 derecede seyrediyor. Tekrarlarsa sorunun bu sefer götüreceğim
The_outsider
Active Level 1
Galaxy A
Birdey daha sormak isterim size. Telefonum A72 ve şarj aletim cihazın orjinal süper hızlı şarj aleti fakat onu kullanırken şarjım dolmuyor aksine düşüyor fakat başka bir orjinal sadece hizlis arj destekleyen cihaz ile şarj ederken şarj oluyor. İşin ironik kısmı şu benim şarj aletim beni şarj etmezken annemin cihazını sorunsuz şarj ediyor annemin sadece hızlı şarj aletine benim cihazını şarj ediyor kafam karisik(birde benim şarj aletimi cihazına taktığımda adaptorden tiz bir ses geliyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Sanırım Telefonunuzda sorun var ilk yaptığım yorumdaki işlemleri uygulamanızı sizlere tavsiye ederim
The_outsider
Active Level 1
Galaxy A
Anladım tesekkurler