cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Telefonumun ekran parlaklığını hangi seviyede kullanmalıyım

(Topic created on: 05-15-2022 11:33 AM)
264 Views
Deniza50
Active Level 7
Options
Galaxy A

Telefonumun ekranı amoled telefonumda parlakligi genelde en düşük lerde kullanirim. Parlakligin seviyesi ne kadar olmalı?

12 Comments
kingkong0
Active Level 10
Galaxy A
Çok uzun süreler max parlaklıkta kullanmayın yeterli. Bunun dışında dilediğinizce kullanabilirsiniz.
Deniza50
Active Level 7
Galaxy A
Teşekkürler
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm.
Siz hangi parlaklık seviyesini de rahat ediyorsanız o seviyede kullanmanızı öneriyorum Mesela ben telefonumun Ekran parlaklığını %100 full seviyede açık kullanıyorum ekran bozulacak korkusuyla rahat bir şekilde cihazı kullanamazsınız O zaman o cihazı almanın da bir anlamı olmaz Yani rahat rahat istediğiniz seviyede kullanın gitsin bir şey olmaz.
Benim de Telefonumun ekranı Süper amoled Plus ekran.
Deniza50
Active Level 7
Galaxy A
Teşekkürler ortalarda kullansam bi sıkıntı olmaz yani pil biraz daha hızlı tükenir diye açmıyorum parlakligi
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ahmet yanlış bilgi verme üstadı inanma ona o anca kopyala yapıştır yapar gereksiz yorumlar yapar. Onun her dediğini yaparsan başın belalara girer sana tavsiyem internetten araştırın en güzel tespitler oradadır 😊
Deniza50
Active Level 7
Galaxy A
Teşekkürler ama adam hic diilse yardımcı olmaya çalışmış.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Yok bakma ona sen kafasına göre yorum yapıyor ve milleti bazen yanlış yönlendiriyor. Bana inan sen herkes şikayetçi ondan Bi banlatamadık gitti modlar koruyor maalesef...
Deniza50
Active Level 7
Galaxy A
Teşekkürler dediğiniz gibi internetten araştıracam ☺
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Hayırlısı olsun şimdiden inşallah yararlı bilgiler bulur ve uygularsınız 😊