cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Telefonumu güncellemelimiyim

(Topic created on: 03-26-2022 06:24 PM)
343 Views
Gncaslan
Active Level 3
Options
Galaxy A

Değerli arkadaşlar daha önceleri buna benzer içerikle konu açmış ve almış olduğum yorumlar sebebiyle telefonumu guncellemekten vazgeçmiştim, aslında ben android 11 yüklenmiştim fakat aşırı ram kullanımı ve pil tüketimi yüzünden 10 sürümüne geri döndüm. 

Peki şuan 3.1.1 yayinlandi mı ? iyi mi, stabil mi...

image

Kullandığım yazılım bilgileri ustte ki resimde ve gayet memnunum...
11 Comments
MuzoS23
Expert Level 2
Galaxy A
A50 icin diyosaniz Sanirim 3.1.1 olmasa bile cogu 3.1.1 özelliklerini aldı zaten ve kullanan kişiler telefonun daha iyi olduğunu paylaşmıştı . Bence güncelleyin
Gncaslan
Active Level 3
Galaxy A
Katılımın için tesekkurler bakalım farklı görüşler ve degerlendirmeler olacak mı
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
Şuan memnunsaniz bosverin
Gncaslan
Active Level 3
Galaxy A
Hemde çok memnunum gayet stabil donma kasma yok şarj iyi ram kullanımı boşta 1.9gb
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
Bence yapmayin cihazinizin keyfini çıkartın
TabS7ege
Active Level 8
Galaxy A
Güvenlik kaygın yoksa güncelleme yapmak gereksiz. Büyük özellikler eklenmedi sonuçta.
Gncaslan
Active Level 3
Galaxy A
Temiz kullaniciyim oyle bir kaygim yok
0 Likes
samsungzwde
Active Level 1
Galaxy A
Ben android 12 güncellemesi yaptım.Cok pişmanım. Telefon gün içinde rastgele restart yapıyor. Yurtdisinda çok kişi şikayetçi. Garantisi de biteli 10 gün oldu. Servis anakart değişmeli diyor.4000 TL fiyat çıkardılar.Android 11 de hiç sıkıntı yoktu.Bence 5-6 ay beklemek lazım.
0 Likes
Gncaslan
Active Level 3
Galaxy A
Bu nasil is gerçekten anlamak zor, guncelleme demek kararlılık demek hız demek stabilite demek, bunlar yoksa neden verdiler ki guncellemeyi
0 Likes