cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Telefonumda sıkıntımı var?

(Topic created on: 07-27-2023 03:13 PM)
138 Views
Omer54
Active Level 7
Options
Galaxy A

Samsung telefon 3.5 aylık alttarafinsa jelatin hafif hava kabarcığı olmuş bu durum normalmi 0 cihaz aldım sarj soketinin hemen yanındaki giriş hava kabarcığı olmuş zamanla yapışkanlığını kaybetmesi normalmi?

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Normal sorun yok hocam

View solution in context

Solution
Galaxy A
Jelatini takan düzgğn takamamıştır.Bazıları sprey sıkıyor temizleyip takmak için ama o spreyi iyice temizleyemezse kelatin hem çıkıyor hemde dokunmatiği etkiliyor.Tekrar taktırın ya da yenisini alıp işi bilene yaptırın.

View solution in context

6 Comments
Galaxy A
Şu telefonla gelen kenarlara yapışık olan jelatinleri diyorsanız evet normal. Zaten normalde onları çıkarıp kullanmanız gerekiyor
Omer54
Active Level 7
Galaxy A
Evet onlardan bahsediyorum hocam kalmasını istiyorumda zamanla jelatininin yapiskanligi bozulup hava alması normalmi onu soruyorum
Solution
Galaxy A
Normal sorun yok hocam
Solution
Galaxy A
Jelatini takan düzgğn takamamıştır.Bazıları sprey sıkıyor temizleyip takmak için ama o spreyi iyice temizleyemezse kelatin hem çıkıyor hemde dokunmatiği etkiliyor.Tekrar taktırın ya da yenisini alıp işi bilene yaptırın.
Omer54
Active Level 7
Galaxy A
Cihaz 0 hoxam ikinxi el degıl 😄 benxe siz farkli bisey anladiniz
Galaxy A
Jelatinin hava kabarcıgı yaptıgını yazmışsın.Bende düzgün yapıştırılmazsa normaldir dedim ama bu konunun ikinci el ya sa sıfır olması ile bir ilgisi yok.