cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Telefonum reset sonrası kasmaya başladı

(Topic created on: 01-18-2023 08:09 AM)
101 Views
urban4ever
Active Level 3
Options
Galaxy A

Telefonumda a21s 128gb , çeşitli sorunlar baş gösterdi, kulaklık sesi gelmemeye başladı sonra şarj almamaya başladı, telefon zaten yüksek performansla çalışmiyordu son zamanlarda nedendir bilmiyorum, her seferinde buradan destek için yazdığımda telefonu fabrika ayarlarına sıfırla dediler , bilgilerimi yedekleyip denileni uyguladım, telefonumun daha hızlı olmasını beklerken daha da yavaşladı, şu an ise ekranda donmalar başladı, resim geçişleri bariz şekilde donuyor, üstelik bunları Ram plus güncellemesi gelmesine rağmen yaşıyorum, bazı bilirkişi arkadaşlar anakart gidici olabilir dediler , telefonumu garantiye göndermeden önce bu metni buraya kayıt olarak bırakıyorum. Cümle alem de duysun görsün okusun. İnşallah garanti servisi birsey yapmadan geri göndermez. 

3 Comments
yusufision
Active Level 7
Galaxy A
Kankam o telefon zaten giriş seviyesi normaldir
0 Likes
Galaxy A
Ne alakası var?Giriş seviyesi olunca kasması,donması ve Tavas olması mı gerekiyor?Benim cihazım M12 ve aldığım günden beri kasma,dobna,ısınma, ya da herhangi başka bir sorun çıkartmadı,hatta ekran yansıtma kullanarak saatlerce Tv'de film izlememe rağmen hiçbir şekilde ısınma ya da donma bile olmadı!Özetle giriş seviye olması kötü oldugunu göstermez ki amiral modellerden kullanıpta memnun olanı veya bu saydıklarımka ilgilş sorun yasamayanı görmedim!
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Cihazınızda oluşan bu sorun ile kaynaklı durumun detaylıca kontrol edilebilmesi için cihazınızı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmenizi tavsiye ederim. Samsung servisi hakkında bilgi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini arayın. 4447711
0 Likes