cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Telefonum kapanıyor servise gönderdigim halde

(Topic created on: 12-29-2023 03:18 PM)
256 Views
Büşrq
Active Level 1
Options
Galaxy A

Samsung a51 telefonum kendi kendine kapanıyor açılmıyor açma tuşuna basmama rağmen 5 dakika bekledikten sonra tekrar basıyorum açılıyor 

Bu yüzden servise gonderdim hala aynı sorunla devam ediyor.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Büşrq,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blanktarget=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
21 Comments
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
Servis raporunda ne yazılmış
0 Likes
Büşrq
Active Level 1
Galaxy A
Herhangi bir hata gözlenmemistir yazmışlar
0 Likes
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
En azından yazılım atmaları gerekirdi sizin yapacağınız cihazı sıfırlamak yani fabrika ayarlarına döndürmek yine düzelmez ise başta batarya ve ana kart olmak üzere bir sorun yada kısa devre var demektir cihazda başka bir servisle görüşün mutlaka
0 Likes
Büşrq
Active Level 1
Galaxy A
Yaptım kaç kere hala düzelmedi
0 Likes
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
Donanımsal arıza var o halde mutlaka samsung ile görüşün degisim isteyin
0 Likes
Büşrq
Active Level 1
Galaxy A
Yazılımdan dolayı olduğunu düşünüyorum ben en son bi yazılım güncellemesi geldi ondan sonra telefonda bu sorun ortaya çıktı
0 Likes
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
Android sürümün 14 ise hatalı güncelleme olabilir ama 13 ise normal değil
0 Likes
Büşrq
Active Level 1
Galaxy A
Yok 14 daha gelmedi 13 hala
0 Likes
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
Mutlaka samsungu ara eğer cihazı alalı 6 ay olmadıysa samsungun yani ana merkezin kararı ile cihaz değişim kararı verilebilir servisi devre dışı bırakıp ama 6 ayı geçtiyse mutlaka başka bir servisle görüş
0 Likes