cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Telefonum(A52) bazi uygulamalada giriş yaparken giriş ekranında kalıyor.

(Topic created on: 07-02-2022 09:38 PM)
119 Views
LilCorumlee
Beginner Level 4
Options
Galaxy A

Telefonum(A52) bazi uygulamalada giriş yaparken giriş ekranında donup kalıyor.

image

Mesela instagrama giriş yapmaya çalıştığımda böyle bembeya, bir sayfa açılı kaliyor.

Spotify ve disney plus ta ise gene giris sorunu var.

4-5 gündür bu sorunu yaşıyorum.Yardımınızı bekliyorum🙏🙏
5 Comments
UserEdited169
Active Level 6
Galaxy A
Yazilim guncellemesinden sonra meydana gelmemisse sorun uygulamadadir
LilCorumlee
Beginner Level 4
Galaxy A
Tesekür ederim
UserEdited169
Active Level 6
Galaxy A
Uygulamanin surumunu dusurmeyi deneyebilirsiniz
Solution
Galaxy A
Merhaba

Giriş yaparken beyaz ekran çıkan uygulamalara Play Store üzerinden "Geri Bildirim" gönderebilirsiniz cihaz optimizasyonunun sağlanması için. Eğer varsa uygulamalarınız tüm güncellemeleri yapın, uygulamalarınız son sürümde olsun.

Ve de bu durumun eğer gelen herhangi bir yazılım güncellemesinden kaynaklandığını düşünüyorsanız da bir sonraki Yazılım Güncellemesini beklemenizi öneririm.

Eğer yazılım güncellemesini bekleyemem diyorsanız yazılımsal olabileceğini göz önünde bulundurarak verilerinizi yedekleyip telefonunuzu sıfırlayabilirsiniz.

Ki bu arada Ayarlar>Yazılım Güncellemesi kısmından cihazınızın son sürüme kadar güncel olduğundan emin olun. Eğer cihazınız güncel değilse tüm güncellemeleri yapın ve cihazınızı güncel tutun.

Ayrıca uygulamaların verilerini silmeyi deneyebilirsiniz:

Örneğin Instagram uygulamasının verilerini silmek için; "Ayarlar>Uygulamalar>Instagram>Depolama>Veriyi sil" seçeneğine tıklayın.

Olmazsa uygulamaları sil-yükle yapıp deneyebilirsiniz.

Teşekkürler, iyi akşamlar dilerim
LilCorumlee
Beginner Level 4
Galaxy A
Geri bildirim gönderme haricindekilerin hepsini zaten onceden yapmıştım.Şimdi geri bildirim de göndereceğim.Gene de teşekür ederim