cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Telefonum Çalındı...

(Topic created on: 06-28-2022 06:13 PM)
297 Views
alazysS6lite
Active Level 6
Options
Galaxy A

Evet doğru duydunuz.Telefonum çalındı.

Hiç başıma geleceğini düşünmediğim bi olay.
Telefonumu Ankara Etimesgut Kelebek Su parkında kaybettim.
Bu süreçte ne yapmalıyım bilgi verirseniz mutlu olurum.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy A
Find my mobile uygulamasindan destek alabilirsin. Link birakiyorum incelersin. Polise de basvurabilirsin.
https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/what-to-do-if-you-have-lost-your-galaxy-device/

View solution in context

7 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Google telefonumu bul ordan cihazı kitleyebilir ya da silebilirsiniz
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy A
Find my mobile uygulamasindan destek alabilirsin. Link birakiyorum incelersin. Polise de basvurabilirsin.
https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/what-to-do-if-you-have-lost-your-galaxy-device/
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy A
Telefon açık olduğu süreçte konum üzerinden yer tespiti yapabilirsin
FYT02
Active Level 5
Galaxy A
Telefonumu bul üzerinden telefonun konumunu bul ardından karakola git hocam
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
bul özellikliģi açık ise cihazi kullanilmaz hale getirebilirsiniz. polis filan gitsende pek ilgilenmezler.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Geçmiş olsun öncelikle geçen senede bizim başımıza geldi. Uzaktan cihazınızı sıfırlayabiliyorsanız mutlaka yapın. İkinci olarak sim kartınıza bloke koydurup yeni sim kartı alın (bana sorarsanız direkt hattı kapattırıp yeni numara almak daha mantıklı ve güvenli) Savcılığa gidip şikayet dilekçenizi oluşturuyorsunuz, ifade alınıyor ve telefonun IMEI'si çalıntı olarak işaretleniyor sistemde. Eğer çalan hırsız değiştirmediyse telefonu açtığı an polisler gidip alıyor başkasına satması önemli değil, her şekilde telefon size dönüyor. Malesef biz şanslı değildik 1 sene doldu ama telefondan iz yok inşallah sizinkini bulurlar tekrardan geçmiş olsun.
yusuuff
Active Level 8
Galaxy A
Merhaba gecmis olsun aynı durum ablamın başına geldi telefonun kutusundaki imei numarasını polise verirseniz herhangi bir hat takılma durumunda telefon anında sinyallerden bulunabilir.