cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Telefonu kaydırırken hiç akıcı değil?

(Topic created on: 02-02-2023 11:53 AM)
332 Views
wallendor
Active Level 8
Options
Galaxy A

Dostlar A53 telefonumun ekranı 120 hz fakat şöyle bi sorun var. FPS testinide açtım denedim ve dediğim doğruymuş. Youtubede yorumları okurken mesela kaydırırken 120hz den 80 e bazen 60 a düşüyor. Yani kasarak kayıyor yorumlar nedeneden böyle ben anlamadım sizde de öyle mi? Gözümle hissetmiştim test ettim ve doğru çıktı.

Resolved!
13 Comments
yusuferen
Active Level 6
Galaxy A
O yazılımsaldır neden diye sorarsan benim M21 cihazım yazılımdan dolayı bozuldu ve hala bozuk. Android10 da sapa sağlamdı bazı hatalar gine vardı android11 de bunların hepsine çözüm buldular ama performansı çok düştüydü şimde de android12 de kameradaki ağır çekimlerin 2 side bozuldu ağır çekim ve ulta ağır çekim kasmadığı bazı yerlerde kasıyor ve pilin ömrü bayağı bi minimum a düştü eğer bu sorununu herkez yaşayıp da şikayed ederse samsung yazılım ile halleder kısaca şunu diyorum:
Bunu her A53 kullanıcısı şikayet edip rapor hazırlayıp teknik servislere yollayınca samsung firması bunu yazılım ile zorunlu çözüyolar.
0 Likes
wallendor
Active Level 8
Galaxy A
Bu sorun genellikle bazı kişilerde varmış benim gibi yaşayan birinde görmüştüm binde bir ama. S21 cihazında bile amiralde bile yaşıyan gördüm.
0 Likes
yusuferen
Active Level 6
Galaxy A
Bu sene android13 ü tüm cihazlar android13 çıktığı gibi tüm cihazlar aldı şu an tüm 11 ile çıkmış cihazlar şu an 13 ama android12 yi ben bile 8 ay bekledim düşün samsung A32 ile aynı zamanda aldı benimki de ama a32 android12 alır almaz 13 e yükseldi bu android13 ten kaynaklıda olabilir
Ama şöyle bi durum da oldu açıklayayım:
M31 ve M21 android12 aldığı zaman M31s ile M51 nedende android11 de biraz uzun süre kaldı A51 de öyle oldu ama gine aldılar benim cihazım android12 aldığı zaman hala A51 android11 de kaldıydı oda 20-30 gün sonra aldı 12 yi
0 Likes
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba pulheria,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes