cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Telefonu kaydırırken hiç akıcı değil?

(Topic created on: 02-02-2023 12:00 PM)
117 Views
wallendor
Active Level 8
Options
Galaxy A

Dostlar A53 telefonumun ekranı 120 hz fakat şöyle bi sorun var. FPS testinide açtım denedim ve dediğim doğruymuş. Youtubede yorumları okurken mesela kaydırırken 120hz den 80 e bazen 60 a düşüyor. Yani kasarak kayıyor yorumlar nedeneden böyle ben anlamadım sizde de öyle mi? Gözümle hissetmiştim test ettim ve doğru çıktı.

13 Comments
mş
Active Level 7
Galaxy A
Hz değişiminden sanırım unuttum ona ne deniyordu ama telefonu 60hz alırsan bu dediğim sorunları yaşamazsın
0 Likes
wallendor
Active Level 8
Galaxy A
Ama diğer kimsede yok bende mi var tek telefonu 120hz kullanamayacaksam neden aldım ki
0 Likes
mş
Active Level 7
Galaxy A
Ya şöyle düşün maks 120hz ve ısınmadan dolayı da performans düşüşü yaşıyor olabilirsin o telefonun işlemcisi exynos
0 Likes
SAMET-A23
Active Level 9
Galaxy A
Bendede öyle tam 90hz olmuyor benim adaptif fiye
0 Likes
karaahmt
Active Level 1
Galaxy A
Animasyonları kapat ayarlardan
wallendor
Active Level 8
Galaxy A
Denedim yine birşey değişmedi
0 Likes
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy A
Eski sürüme geri donebilirsiniz . Eğer yakında bir yetkili servis varsa onlardan rica et eğer yoksa kendin de internetteki videolara bakarak yapabilirsin
Not : orijinal Samsung yazılımı atmak garantiyi bozmaz
0 Likes
wallendor
Active Level 8
Galaxy A
Hocam hiç anlamam valla bozarım. Eski sürğmede neden döneyim ki bu cihaz daha yeni 2022 mart çıkışlı her ay güncellemesini alıyor.
0 Likes
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy A
Tamam işte bazen yeni surumlerde hata olabiliyor , eğer eski surumlerde de oluyorsa cihazda hata var demek oluyor
0 Likes