cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Telefonu kapatıp açınca bu uyarıyı alıyorum

(Topic created on: 05-20-2020 04:10 PM)
3806 Views
EAST12
Active Level 1
Options
Galaxy A

A71 cihazımı kapatıp açınca ekranın alt kısmında böyle bir uyarı beliriyor. Googleladım ancak net bir sonuç bulamadım.

Sorun nedir? Daha önce hiç bu uyarıyı gören oldu mu, sebebini bilen var mı?

android.util.AndroidRuntimeException: Calling startActivity() from outside of an Activity context requires the FLAG_ACTIVITY_NEW_TASK flag. Is this really what you want?

image

0 Likes
19 Comments
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Katılıyorum. cihaz bakımında kontrol edin. bu uyarı bir uygulamadan kaynaklı ise arkadaşın dediğini yapıp uygulamayı bulun ve silin.
EAST12
Active Level 1
Galaxy A
baktım. yazmıyor herhangi bir hata.
0 Likes
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
Güvenli modda açıp denediniz mi hata alıyor musunuz
0 Likes
EAST12
Active Level 1
Galaxy A
denedim. herhangi bir uyarı çıkmadı.
0 Likes
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
o zaman sonradan yükldiğiniz uygulamalardan birinde var tek tek deneyin hata veren var mı yada bir kaybınız olamayacaksa uygulamaları kaldırıp tekrar yükleyebilirsiniz
0 Likes
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
virüs programı yada gereksiz dosya temizlecisi gibi bir uygulama kullanıyor musunuz onlardan da kaynaklanıyor olabilir
0 Likes
EAST12
Active Level 1
Galaxy A
virüs programı yada dosya temizleyicisi de kullanmıyorum
0 Likes
kapandı
Active Level 6
Galaxy A
modlu instagramı kulanıyosun?
0 Likes
EAST12
Active Level 1
Galaxy A
instagram kullanmıyorum.
0 Likes
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba EAST12,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Bu durum için cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Bu Telefonu Yedekle bölümüne bastığınızda, Samsung bulut hesabınıza verileriniz yedeklenmiş olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Not: Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes