cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Telefonu kapatıp açınca bu uyarıyı alıyorum

(Topic created on: 05-20-2020 01:33 PM)
2993 Views
EAST12
Active Level 1
Options
Galaxy A

A71 cihazımı kapatıp açınca ekranın alt kısmında böyle bir uyarı beliriyor. Googleladım ancak net bir sonuç bulamadım.

Sorun nedir? Daha önce hiç bu uyarıyı gören oldu mu, sebebini bilen var mı?

android.util.AndroidRuntimeException: Calling startActivity() from outside of an Activity context requires the FLAG_ACTIVITY_NEW_TASK flag. Is this really what you want?

image

0 Likes
19 Comments
BCY52
Active Level 2
Galaxy A
onu türkçeye çevirdinmi
0 Likes
EAST12
Active Level 1
Galaxy A
son cümle "gerçekten istediğin bu mu?"
0 Likes
ARDAEFEGRP38
Active Level 6
Galaxy A
is this what do you want derken sosnsodm ben yaşamadım ama bilmiyorum bide
0 Likes
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Sorununuz türkçe olarak böyle çıkıyor.

"android.util.AndroidRuntimeException: Etkinlik içeriğinin dışından startActivity () öğesini çağırmak için FLAG_ACTIVITY_NEW_TASK bayrağı gerekir. Gerçekten istediğin bu mu?"

gerçekten ilk defa gördüm fakat size diye bileceğim. smart swicth üzerinden verilerinizi bilgisayara yedekleyin ve telefonu sıfırlayın. belli ki sistem dosyalarında birşeyler var ama ne bilmiyorum.
EAST12
Active Level 1
Galaxy A
smart switch ile bilgisayara nasıl yedekleme yapılıyor? Samsung flow ile smart switch i actım bilgisayarda fakat yedeklemeyi göremedim.
0 Likes
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
İnternet üzerinden Araştırın kendim smart swicth kullanmadığım için kullanımı söyleyemiyorum. burda bilen arkadaşlar varsa onlarda size yardımcı olacaktır.
0 Likes
FatıhA70
Active Level 6
Galaxy A
smartswitch uygulamasını telefonuna ve pc yeyükleyip pc ye kablo ile bağlayacaksın orada zaten yedekleme butonu karşına çıkacak
0 Likes
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
Telefonunu formatlamani öneririm. Sistem dosyalarında hata olabilir.
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
Ayarlar cihaz bakımı sağ üstte 3noktaya tıkla uygulama sorun geçmişinden bakabilirsiniz hata veren uygylamaları gösteriyor
0 Likes