cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Telefonla ilgili yaşanan hataların Samsung servisinde yaşanmaması

(Topic created on: 12-07-2022 12:12 AM)
301 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

Arkadaşlar teknik servise cihazımi hatalıdır diye götürüyorum servisteki çalışanlar hatayı bir türlü bulamıyor veya bulmuyor ne yapmamı öneriyorsunuz evde sürekli aynı hatayı veriyor onlara veriyorum video kanitiyla gözümüzle görmeniz lazım diyip inceliyorlar sonra hata yoktur diyorlar eve geliyorum yine aynı hata devam ediyor. 

Resolved!
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Teknik servis sorun olduğunu zaten kabul ettiği için ekranı değişti. Eğer yazılımsal olsa yazılımda atıldı genelde amoled ekranlarda bu çizgi ilerleyen zamanlarda kalıcı oluyor.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ayriyeten s20 fe a10 a30 a5 hepsinde denedim sadece a32 de var normal bisey olsa hepsinde olur ekranda ışık patlaması hiç bir cihaz için normal değildir 6 ay sonra ekran komple gidince forum forum gezersin.
Galaxy A
Ben zaten her şeyi kabul edenleri anlamıyorum!Para vermişsin ve sana sıfır ürün vermek zorunda ki sıfır ürün demek hatasız olması yani kusur olmaması demek.Böhle her şeyi kabul eden müşteriler oldukça bu ülke düzelmez!Ek olarak "benimkinde yok,sorun sendedir!"gibi saçma açıklamalar yazanlara da Allah akıl dengesi versin...
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Benim anlamadığım nokta da o zaten ben buraya derdini yazan herkese yardımcı olmaya çalışıyorum. Örneğin buraya yazan hata sende olmayabilir de hatanın olmadığı anlamına gelmiyor şans işi teknoloji. Ben öğrenciyim para kazanmiyorum zengin değilim ailecek verdiğim paranın hakkını tabi ariycam ne diye hatalı ürün kullanayım parasını eksiksiz vermişken
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Mesela adı Korece yazan birinin alttaki konuşmasına baksana yazdığı yazıya ya Türkçe anlamıyor pek çeviri ile yazıyor yada kasıtlı yazıyor
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Videoyu göremedim diye yazan olmuşlar ekran ışığı arttırıp bakmanızı öneririm göremeyenler için fotoğrafıScreenshot_20221122-170148_Gallery_1000000195_1670448408.jpg
Galaxy A
Ekran altında sorun oldugu apaçık ortada!
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Hiçbir şey anlamadım sorun nerede A32'yi bir yıldır kullanıyorum ve öyle bir şey farketmedim

Telefonunuz yere mi düştü veya ekranda baskı mı var?
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Yorumlarda uzun uzun belirttim nasıl anlamadınız bende sizi anlamadım. Ekran isiginizi açıp videoyu izleyin ekranda beyaz çizgi şeklinde ışık oluyor. Eğer görmezseniz ekran görüntüsü var hala gormezseniz yorumları dikkatli okuyun. Herhangi yere düşmedi baskıda yok.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Okudum, telefon yeniden başladığında mı yoksa sadece ekranı kilitlediğinde mi demek istiyorsun?
0 Likes