cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Telefonla ilgili yaşanan hataların Samsung servisinde yaşanmaması

(Topic created on: 12-07-2022 12:12 AM)
297 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

Arkadaşlar teknik servise cihazımi hatalıdır diye götürüyorum servisteki çalışanlar hatayı bir türlü bulamıyor veya bulmuyor ne yapmamı öneriyorsunuz evde sürekli aynı hatayı veriyor onlara veriyorum video kanitiyla gözümüzle görmeniz lazım diyip inceliyorlar sonra hata yoktur diyorlar eve geliyorum yine aynı hata devam ediyor. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Helikopter,

Durumu incelememiz için ekran video kaydı alarak, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
40 Comments
darkex
Active Level 10
Galaxy A
Videoyu da yaninda gonder not yazarak
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Nota gerek yok ki adamlara video ile götüyorum bizzat kendim imei kaydı açık bi şekilde bakın var diyorum ever var diyorlar cihazı inceliyorlar bizde hata karsilasmadi diyip bana geri cihazı veriyor eve geliyorum bakıyorum yine aynı hata sürekli var biktirdilar beni
0 Likes
fr0zen
Active Level 2
Galaxy A
Murphy kanunları tereyağlı ekmek her zaman tereyağlı tarafından yere düşer
0 Likes
Galaxy A
Başlığa çok güldüm
0 Likes
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Helikopter,

Durumu incelememiz için ekran video kaydı alarak, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A

Arkadaşlar yaşadığım teknik sorundan dolayı bi türlü ilerleme kaydedemiyoruz samsung un ulaşabileceğim mail veya herhangi iletişim adresi yok mu samsung Türkiye değil ama ana merkezinin. Logitech markasının tüm dünyadan ulaşabileceğim merkezi global iletişim merkezi var Logitech Türkiye ile halledemiyince ana merkeze ulaşıp fare mi değiştirmiştim. Samsung da böyle bisey yok mu

0 Likes
EFG
Active Level 5
Galaxy A
Direkt mail adresi olmayabilir belki ama buradan form oluştur istersen

https://www.samsungsem.com/global/support/contact-us/inquiry/company.do
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Samsung Türkiye nin adresimi? Nerenin adresi bu
0 Likes
EFG
Active Level 5
Galaxy A
Samsung korea customer service mail olarak aratınca burayı buldum ancak global bazda samsung electro mechanics'e ait, diğer partnerlerinin ve üretim ile alakalı bilgi veren Samsung'un kendi sitesi buradan mesaj atman belki fayda sağlayabilir.