cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Telefon

(Topic created on: 08-18-2020 02:05 PM)
325 Views
plt1234
Active Level 1
Options
Galaxy A

Galaxy A serisi alacaklara tavsiyem bütçeniz buna yetiyosa alın çünku M ve A serisi samsungun düşük bütçeli telefonları malzeme kalitesi  çok iyi değil ya **bleep** ya cam kullanıyolar ucuz olduğu için sar değeri yüksek olabiliyo pubg gibi oyunları kaldıramayabilir kasabilir verim alamayabilirsiniz malzemeden telefon ısısını çabuk hissedebilirsiniz.

Ama A serisinden A70 ve A50 yi öneririm
6 Comments
Ahmet098
Active Level 4
Galaxy A
a50 kullanıyorum hiç de memnun değilim yazılımsal sorunlardan dolayı ve m31 daha iyi ama yinede samsung önermem hiç kimseye bu benim görüşüm tabi
0 Likes
plt1234
Active Level 1
Galaxy A
başkan samsung çok iyi telefon adamlar s ve note serisine önem veriyo gerisini önemsemiyo
0 Likes
birerendişe
Active Level 7
Galaxy A
sanki a70 çok iyi bende kullanıyorum ama 2 kere servise gitti benimde tavsiyem bütçeniz yetiyosa en tepe modeli alın yetmiyosa giriş seviyesi uygun bir tel alın hic orta segmente bulasmayın
0 Likes
serdarmkara
Active Level 6
Galaxy A
şahsi konuşuyorsun dostum, ben 1 yıldır kullanıyorum servis yüzü görmedi
wild_planet
Active Level 7
Galaxy A
olay aslında ısınma... ısınma olduğu vakit donmalar meydana geliyor yoksa fp açısından iyiler dediğin gibi...
0 Likes
Galaxy A
bende 1 buçuk senedir kullanıyorum tamire gitmedi çok şükür A serisi zaten hiç hşuma gitmiyo ama dış kalıp a 50 ve a70 güzel içini bilmm
0 Likes