cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Telefon yeniden başlama /Yazılım güncelleme hatası

(Topic created on: 09-21-2020 09:54 AM)
240 Views
Gzmmu
Beginner Level 4
Options
Galaxy A

A6 kullanıcısıyım. Elektronik cihaz biraz şans işi. Telefonu aldığımdan beri o kadar memnunum ki. Fakat 1 aydır sorun yaşamaya başladım. Telefon kendi kendine başlatıyor sürekli. Biraz önce yazılım güncellemesi geldi onda bile hata veriyor. Insan düşünmüyor değil garantisi bitince böyle hatalar almaya başlayınca... Üzme beni Samsung 💕

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Gzmmu,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazınızda yaşamış olduğunuz duruma yönelik göndermiş olduğunuz hata raporuna istinaden, yetkili birim verilerinizi inceleyerek, size uygulama üzerinden geri dönüş yapacaktır.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

8 Comments
S20exyons990
Expert Level 1
Galaxy A
bu hata yeni cihazlardada var telefon kendini yeniden başlatıyor. şahsen ben A30s kullanıyorum böyle hata bende hiç olmadı.
0 Likes
Gzmmu
Beginner Level 4
Galaxy A
Bende de daha önce yoktu ben 2 yıldır bu telefonu kullanmaktayım. Son 1 aydır bu hatayı alıyorum.
alkcsln
Active Level 5
Galaxy A
Dediğiniz durum son zamanlarda baya arttı. Fabrija ayarlarına sıfırlamak da işe yaramıyor sanırım. Samsung kısa süre içerisinde çözümü bulacaktır. Yetkili kişilere danışın derim.
0 Likes
alkcsln
Active Level 5
Galaxy A
Bir de SIM kartı çıkarıp açmayı dener misiniz?
0 Likes
Gzmmu
Beginner Level 4
Galaxy A
bütün işlemleri gerçekleştirdim. geliştirici ile buraya yazmadan önce canlı görüşme de gerçekleştirdim . en son buradan hata raporu iletmemi istedi. Bende ilettim bakalım neler olacak göreceğiz.. 😊
S20exyons990
Expert Level 1
Galaxy A
inşallah düzelir kardeşim
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bizde de var a6 herhangi bir sorun yok. Hatta android 10 da bile herhangi bir sorun yok. Telefonunuzu Sıfırladınız mı.
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Gzmmu,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazınızda yaşamış olduğunuz duruma yönelik göndermiş olduğunuz hata raporuna istinaden, yetkili birim verilerinizi inceleyerek, size uygulama üzerinden geri dönüş yapacaktır.

Teşekkürler.

MOD