cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Telefon titreşimi

(Topic created on: 10-28-2020 10:43 AM)
81 Views
Merve2
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Telefonum 2 gündür titreşimde olduğu halde titremiyo kapattım açtım yeniden başlattım olmadı 

4 Comments
çedo123
Active Level 4
Galaxy A
Bence tamire gönder titreşimi sağlayan düzenek arızalaış olabilir:-|1603871093848_1603871093838.png
0 Likes
LZF-S21
Active Level 4
Galaxy A
telefonun titreşimi açıp olup olmadığını kontrol ediniz euer sorun devam ediyosa members den? hata raporu gönder ayarlar fabrika ayarları sıfırla cihazınız düzelecektir.eyer sonuç aynı ise samsung müşteri hizmetlerini arayarak servise vermesin gerekebilir
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
İnteraktif kontrollerden titreşim testini yap. Titreşimde donanımsal bir sorun yoksa members'dan hata raporu gönderebilirsin.
Birde aşağıda arkadaşın dediği şekilde verilerinin yedeklemesini yaparak fabrika ayarlarına sıfırlamayı deneyebilirsin.
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba dostum

Samsung members> yardım al> interaktif kontroller bölümünde titreşim testi yapmanı tavsiye ederim Eğer kötü çıkarsa cihazı en yakın Samsung servisi ne götürmelisin Eğer iyi çıktıysa cihazın kontrol edilebilmesi için hata raporu göndermeni tavsiye ederim

Samsung members> yardım al> hata raporu adımlarını takip ederek gönderebilirsiniz