cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Telefon sıcak değil ama sıcak diyor ver herseyi kapatıyor?

(Topic created on: 09-14-2022 05:56 PM)
96 Views
underwood
Active Level 1
Options
Galaxy A

Telefon sıcak olmamasına rağmen bir bildirim geliyor telefonun çok ısındığına dair ve uygulamaların hepsi kapatılıyor ayarlar dahil hicbirsey uyarı vererek açılmıyor. Telefon 10 sn içerisinde kapatılacak diyor ve kapanıyor. Şarj marrj hicbirsey yapamıyorum geri açamıyorum reboot atmamı istiyor cihaz samsung a20 telefoncular çok **bleep** atıyorlar ve verecek durumumuz yok ne yapmam gerek telefoncuya götürmem şart mı?telefonu 5 dk kullanabiliyorum sadece 

11 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm

5 dakikada olsa cihazı kullanabiliyorsanız Bu gayet iyidir Çünkü 5 dakika içerisinde menüsel işlem yapabilirsiniz

Fabrika ayarlarına sıfırlamanızı öneriyorum cihazınızı Eğer önemli veri varsa ve yedek alabilirseniz mutlaka yedekte almanızı öneriyorum verileri sıfırlama işlemini yapmanıza rağmen Sorun devam ederse ayarlar kısmında yazılım güncellemesi kısmında yazılımı kontrol edin güncelleme varsa güncelleyin sıfırlama işlemini rağmen ve yazılım güncel olduğu halde Sorun devam ederse detaylı kontrol edilmesi için garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim edebilirsiniz servis hakkında bilgi öğrenmek için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz 4447711 cihazınızın garanti süresi bittiyse belirli bir miktar ücret alınarak bakım veya onarım yapılabilir ücret alınırsa ne kadar alınır bir bilgim yok
0 Likes
underwood
Active Level 1
Galaxy A
Cevabınız için çok teşekkür ederim cihazın şarjı 27 şuan sıfırlama işlemi yapsam herhangi bir sorun olur mu ? Maalesef cihazın garanti süresi doldu
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ne demek önemli değil
Sıfırlama işlemini yapmak için şarjınız yeterli
Sıfırlamadan önce önemli veri varsa yedek alın Çünkü sıfırladıktan sonra telefon ilk aldığınız gün gibi yeniden başlayacak tüm veriler silinecek
0 Likes
Galaxy A
Malesefki bu sorun bendede olmustu galeriye giriyordum rehbere giriyordum bu sorun cikiyordu seevise verdim anakarti degisti anakart problemi buyuk ihtimalle
0 Likes
underwood
Active Level 1
Galaxy A
Of şuan çok moralimi bozdun ana kart değişimi çok pahalı garantisi yok telefonun emin misiniz anakarrtinda problem olduğundan telefon açılıyor ses ve görüntü veriyor reboot atarak açtığımda
0 Likes
Galaxy A
Evet bendede oyleydi
underwood
Active Level 1
Galaxy A
Sevise verdiğiniz telefonunuz nedir
Galaxy A
A50
underwood
Active Level 1
Galaxy A