cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Telefon kapatip açınca veya yeniden baslatinca bu yazi geliyor

(Topic created on: 10-26-2022 09:51 PM)
52 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A
10 15 dk  telefonu acip kapatinca kaliyor sonra cok feci kasarak aciliyor neden oluyor bu arada yüzüm göründüğü için karaladım orda birsey yok uygulamalar optimize ediliyor sjsj

image

XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy A
Hadi canım o nasıl birsey yıllardır dediğin kaç zamandır???bu bir google Play sistem güncellemesinin cihaza yüklenemedigi isaretidir.
yalçın84
Active Level 7
Galaxy A
Bendeki telefonları sana söyleyim. İlk android telim s5360 tı sonra J7 aldım j5 aldım en son şimdiki S20FE . S20fe nşn haricindeki diğer saydığım modeller in hepsinde telefonu aç kapa yapınca bu sistem ayar güncelleme çıkar. Ve halen j7 ve j5 i kullanıyorum. Ve bu cihazlar sıfır kapalı kutu alındı. Hiç bir sorunum da olmadı sistemle ilgili olarak. Sizn dediginixiz gibi ise ben bozuk telefonlar almışım demek vaybe. Samsung beni kandırmış 🙂🙂🙂🙂
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy A
Orada sadece google Playsistem ve android güncellemesinden sonra bu ekran gelir dedim.onun dışında bu ekran gelmez...eğer sizde yazdıklarım dışında geliyor ise o ekran...problem var demektir...
Hem bana cihazlarınızı saymanıza gerek yoktu.bende daha fazla cihaz bulunmaktadır çünkü
Başak71
Active Level 3
Galaxy A
Bende de olmaya başladı özellikle 1 ağustos güvenlik güncellemesi sonrası
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy A
Google PlaySistem güncellemesi yuklenemiyor duzeltirler
Başak71
Active Level 3
Galaxy A
Bende bir de çok saçma birsey oldu güvenlik güncellemesi sonrasında. Hangi platform olursa olsun farketmeden kendi kendine sesi kisiyor telefon. Fenalık geldi bana.
Galaxy A
Bu sadece sistem güncellemesi sonrası çıkar ya da boot menüden uygulama optimizasyon komutu verilince çıkar. Optimize edilmedi işareti almış bir system programı olduğunda da sistem her restart sonrasında optimize etmeye çalışır. Çok ciddi bir sorun olmamakla birlikte. Boot menüden cache partition wipe yaparsanız düzelir. (Dikkat edin yanlışlıkla data wipe yapmayın)
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy A
Google PlayStation güncellemesi neden oluyor.
Galaxy A
Google Play güncellemeleri de Android system güvenlik güncellemeleri ile katmanlı olarak ilişkilidir ve evet direk etkiler. Ancak bu durum Google Play programının kendisinin güvenlik güncelleştirmesi aldığında geçerli olur. Google play üzerinden güncellemeleri alan Diğer uygulamalar ile ilgisi yoktur. Ayrıca optimizasyonu sistem güncellemesi sonrası yapmak gerekir ki tüm programlar yeni ARM mimarisine göre yeniden compile edilsin diye. Bunu Çoğu bilmediği için optimizasyonu Android 12 den sonra boot menüye eklediler ve her sistem güncellemesi sonrasında çalışmasını sağladılar. Bunu isterseniz Good Guardians modullerinden Galaxy App Booster ile de yapabilirsiniz Screenshot_20221026_215326_1000004376_1666810406.jpg
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy A
Bize bildirilen hata google play sistemin güncellemesinde cihazlara yüklenememesi.guncellemeyi cihaza indirip yeniden optimizasyon sağlayıp güncellemeyi yükleyememesi.sizi anlıyorum yorumunuz doğrudur.dış forumda google play sistem güncellemeden sonra bazı galaxy cihazlarda defalarca optimizasyon ekranı ile karşılaşması...