cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Telefon kapandı açılmıyor

(Topic created on: 04-09-2022 12:07 PM)
537 Views
mustafa_in
Active Level 1
Options
Galaxy A

Samsung a31 telefonum var bir ara suya düştü  sonra yaptırdım ve dün gece kurdum sim kartını taktım herşey yüklenmeye başladı fotoğraflar uygulamasına bi girdim ve girmemle telefon dondu 1 dk boyu sonrasındaysa bir anda kapandı 7 saattir kapalı açmayı denedim açılmadı ilk 2 saat şarjda durdu ama işe yaramadı

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba.
Bozulmuş maalesef garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeniz gerekir servis işlemleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için Samsung Müşteri hizmetlerini arayınız 444 77 11

View solution in context

8 Comments
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy A
Muhtemelen sıvı teması yüzünden kısa devre yaptı yaptırdığınız kişiye danışmanını öneririm telefonun en kötü düşmanı sıvı temas çok detaylı temizlenip tamir edilmesi gerekli
mustafa_in
Active Level 1
Galaxy A
Sıvı temastan kapansa ama öncesinde de kapanmaz mıydı baya kullandım yani
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy A
İçi iyi temizlenmediyse oksitlenme meydana gelmiş olabilir buda telefonun tekrardan kısa devre yapmasına sebep olur aşırı ilgilenilmesi lazım sıvı görmüş telefonla çalışıyor dersin bir ay sonra aniden kapanır
mustafa_in
Active Level 1
Galaxy A
Tamam teşekkürler
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim yaptırdığınız yerle iletişime gecmelisiniz umarım ben yaniliyorumdur geçmiş olsun
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy A
Katılıyorum. Oksitlenme kaynaklı da böyle sorunlar meydana gelmiş olabilir.
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy A
Ses açma ve power tuşuna basıp tekrar deneyin.
Batarya suyla temas sonrasınds bozulmuş olabilir. Servise götürün.
Anakartta bir problem olabilir. Cihazı servise götürün.
Batarya ile anakart arasında temassızlık olabilir. Bu durumun incelenebilmesi için cihazı servise götürün.
Cihazın yazılımı bozulmuş olabilir, cihazı servise götürün.
Cihazın anakartı, tamir esnasında kısa devre yapmış olabilir. Cihazı servise götürün.
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba.
Bozulmuş maalesef garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeniz gerekir servis işlemleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için Samsung Müşteri hizmetlerini arayınız 444 77 11