cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Telefon dokunmatiği kendi kendine basyor

(Topic created on: 01-20-2023 05:37 PM)
115 Views
Muhammedakra328
Beginner Level 3
Options
Galaxy A

Samsung a33 5g var bende telefon yeni ama kendi kendine basyor yeniden başlat yapyorum 

Düzelyo 2 gün sonra tekrar aynı hatayi alyorum 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Muhammedakra328,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
7 Comments
twibtil
Active Level 8
Galaxy A
servise gonder bende oyle bir sey yok
Galaxy A
En fazla servise gönderirsin veya ekran koruyucu kaldırıp temizleyebilirsin altını
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Kesin çözüm olarak sıfırlayın düzelmezse servise gönderin. Ya fabrika hatasıdır ki sanmıyorum ya da yazılım hatasıdır.
Galaxy A
Dokunma hassasiyetini kapatın eger açıksa,düzelmezse cihazı sıfırlayın.Sonra Members üzerinden ekran ve dokunma testine sokun.Eger yine düzelmezse uzaktan bağlantı ile müşteri hizmetlerine bağlanıp test ettirin.
yusufision
Active Level 7
Galaxy A
ghost touch var anlaşılan, pls ekranın klasik sıkıntısı. Garantisi varsa ekranın değişmesi gerek
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Resim video ses dosyası gibi verilerinizi yedekleyip cihazınızı sıfırlayın. Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.
Sıfırlama yaptıktan sonra cihazınız düzelmez ise bu durumu kontrol ettirmek için Samsung yetkili servis merkezine cihazı teslim edebilirsiniz. Bilgi almak için Samsung Müşteri hizmetlerini aramanız gerekecektir. 4447711 İyi günler.
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Muhammedakra328,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes