cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Telefon değişim hakkım varmı?

(Topic created on: 10-19-2021 12:07 AM)
186 Views
JimmyPoop
Active Level 3
Options
Galaxy A

Samsung a 50 model telefon kullanıcısıyım 2 yıllık garanti  süresinin dolmasına 20 gün falan kaldı telefonum 4 5 kere sürekli kendi kendiliğinden yeniden başlatıldı servise 3 4 kere götürdüm hep yazılım diyip gönderdiler son gidişimde ana kart falan değişimi yapıldı 15 gün geçmedi üzerinden aynı sıkıntı oldu sizce ne tür yol izlemeliyim?

5 Comments
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Tüketici kanununa göre sorununuz çözülmediyse eğer değişim hakınız mevcut tur öncelikle A50 yeniden başlatma dediğiniz durum nasıl oluyor yüzde kaçta oluyor genelde ve günde kaç kere oluyor anakar dışında değişen parça varmı?
JimmyPoop
Active Level 3
Galaxy A
Şöyle söyleyeyim şarj ile alakalı bir durum değil birden kapanıp açılıyor değişen parçalar ana kart pil ve şarj giriş soketi
Karaprens61
Active Level 10
Galaxy A
Tuketici mahkemisine git başvur garanti suresi biterse degisim hakkin yanar die dusunyorum 1 yilda ayni hatadan 3 kez servise gonderirsen degisim hakkin var yada samsng teknik servisinden degisim iste ama o arada tuketici mahkemesine evraklarinla birlikte basvur 3 4 ay sonuclanir ya para iadesi yada degisim hakkini kullan sana kalmış
JimmyPoop
Active Level 3
Galaxy A
E devlet üzerinden başvuru yaptım burdan yolladığım hata raporları son gelen hata raporu ve değişen parçaların ss alıp pdf olarak başvuru yaptım yeterlimi sizce?
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy A
Degişim prosedürleri de var belirli sene icinde, belirli parca degisimi olmasi gerekiyor. Sayılarinı servis soyler sana cihazi yedekle samsung yetkili servisine götür. Degisim talebinde bulun zaten uygunsa yardimci olcaklardir.